Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Bezprzewodowe łączenie kolumn - kino domowe

Wprowadź ład do swojego otoczenia i uatrakcyjnij wnętrze, likwidując zalegające kable. Dzięki bezprzewodowym głośnikom tylnym w zestawie kina domowego utrzymywanie porządku w domu jest znacznie łatwiejsze. Zalety tylnych głośników bezprzewodowych to elastyczność i mobilność w ich rozstawieniu dzięki czemu zapewniają pełny dźwięk przestrzenny bez szpecących połączeń kablowych. Odkryj zaawansowane rozwiązania audio, które oprócz doskonałego dźwięku oferują komfort aranżacji wnętrza.

*Połączenie bezprzewodowe dotyczy wyłącznie jednostki centralnej i głośników tylnych. Oba głośniki tylne są podłączone do modułów odbiornika bezprzewodowego.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację