Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Przeznaczenie - elektronarzędzia

Rodzaj i częstość pracy, którą narzędzie będzie wykonywało determinują jego przeznaczenie. Przy wyborze elektronarzędzia należy decydować się na takie, które sprosta wymaganiom przed nim stawianym.


Narzędzia do użytku profesjonalnego posiadają lepszą jakość wykonania i wyższej jakości podzespoły, obliczone na długą i częstą pracę. Elektronarzędzia te charakteryzują się niezawodnością i, w zależności od firmy, często posiadają dłuższą gwarancję lub możliwość jej wydłużenia. Są to narzędzia dedykowane specjalistom oraz firmom, profesjonalnie zajmującym się budową i remontami.
Do lżejszych prac remontowych mieszkania dedykowane są elektronarzędzia do użytku domowego. Stanowią idealny kompromis między jakością a ceną, dlatego domowi majsterkowicze chętnie sięgają po ten segment elektronarzędzi.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację