Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania w ekspresach

Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania pozwoli Ci cieszyć się zawsze świeżym i doskonałym smakiem kawy. Ogranicza osadzanie się kamienia powstającego w trakcie użytkowania ekspresu.
Ekspres sam uruchomi czyszczenie. W zależności od modelu czyszczenie może odbywać się po włączeniu ekspresu, po zaparzeniu kawy lub przed wyłączeniem się urządzenia.
 
Dzięki automatycznemu czyszczeniu i odkamienianiu we wnętrzu ekspresu nie osadzają się zanieczyszczenia oraz kamień. Pozwala to przygotować wyśmienita kawę i przedłuż żywotność ekspresu.
 
Automatyczny program czyszczący nie zastępuje okresowego czyszczenia i odkamieniania ekspresu niezbędnego do prawidłowego działania urządzenia.
 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów