Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Tryb pracy okapu

Dotyczy:
Okapy

Okap może pracować jako pochłaniacz lub wyciąg.

  • Gdy okap pracuje jako pochłaniacz, zassane powietrze zostaje oczyszczone w filtrach, a później wydmuchiwane jest z powrotem do pomieszczenia. Filtry przeciwtłuszczowe pochłaniają tłuszcze, a węglowe – zapachy. Planując montaż w trybie pochłaniacza zwróć uwagę, czy w wyposażeniu okapu znajduje się filtr węglowy. Jeśli nie - musisz go dokupić.
  • Gdy okap pracuje w trybie wyciągu, zassane powietrze usuwane jest rurą przez szyb wentylacyjny na zewnątrz kuchni. Zanieczyszczenia usuwane są skutecznie, jednak okap powinien być podłączony do osobnego kanału wentylacyjnego. Pamiętaj wtedy, aby dokupić potrzebne do montażu elementy.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów