Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Sterowanie

Mechaniczny lub elektroniczny układ służący do ustawiania funkcji i parametrów pracy urządzenia.

  • Sterowanie elektroniczne pozwala na bardzo dokładne ustawienia, dzięki czemu urządzenie jest oszczędniejsze. Umożliwia zastosowanie zaawansowanych funkcji. Zazwyczaj łączy się z występowaniem elektronicznego wyświetlacza, z którego można odczytać informacje o pracy urządzenia.
  • Sterowanie mechaniczne odbywa się za pomocą mechanicznego pokrętła. Jest mniej precyzyjne, jednak znacznie łatwiejsze w obsłudze.
  • Sterowanie sensorowe to obsługa urządzenia za pomocą dotyku. Jest łatwe w obsłudze i pomaga utrzymać urządzenie w czystości (nie ma pokręteł i przycisków, które łatwo się brudzą).
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację