Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Programy suszenia

Są to zaprogramowane ustawienia parametrów suszenia (temperatury, czasu trwania cyklu suszenia), mające na celu skuteczne wysuszenie określonego rodzaju tkaniny lub osiągnięcie określonego stopnia jej wilgotności. Liczba programów suszenia zależy od modelu sprzętu. Obecnie najczęściej spotykane programy to: „bawełna", „bez zagnieceń", „delikatny", „odświeżanie", „szybki", „suche", „syntetyki", „wełna". Najbardziej zaawansowany i ekonomiczny jest program „automatyczny", w którym urządzenie samo dobiera temperaturę i długość cyklu suszenia do stopnia zawilgocenia tkaniny. Przebieg suszenia, pomimo takiej samej nazwy programu, w modelach różnych producentów może się różnić.

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację