Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Połowa załadunku

Funkcja, która umożliwia ekonomiczne zmywanie mniejszej liczby naczyń. Po jej włączeniu urządzenie pobiera mniej wody, co wpływa na zmniejszenie kosztów zmywania.

Korzystając z funkcji połowy załadunku możesz zapełnić zmywarkę mniejszą ilością naczyń. Nie musisz układać ich tylko w jednym koszu, możesz korzystać z obydwu. Zmywarka dostosuje ilość wody do załadunku, dzięki czemu nie musisz martwić się o zbyt duże rachunki.

Niektóre modele zmywarek zamiast funkcji połowy załadunku, posiadają zmywanie strefowe. Różni się ono tym, że naczynia układa się w jednym z koszy - dolnym lub górnym.

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację