Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Połowa załadunku

Funkcja, która umożliwia ekonomiczne zmywanie mniejszej liczby naczyń. Po jej włączeniu urządzenie pobiera mniej wody, co wpływa na zmniejszenie kosztów zmywania.

Korzystając z funkcji połowy załadunku możesz zapełnić zmywarkę mniejszą ilością naczyń. Nie musisz układać ich tylko w jednym koszu, możesz korzystać z obydwu. Zmywarka dostosuje ilość wody do załadunku, dzięki czemu nie musisz martwić się o zbyt duże rachunki.

Niektóre modele zmywarek zamiast funkcji połowy załadunku, posiadają zmywanie strefowe. Różni się ono tym, że naczynia układa się w jednym z koszy - dolnym lub górnym.

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów