Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Panel sterujący zmywarki

Panel z przyciskami odpowiedzialnymi za ustawienie parametrów pracy zmywarki. Może być zewnętrzny (odkryty) lub zintegrowany (zakryty).

W panelu odkrytym przyciski lub wyświetlacze umieszczone są na zewnętrznej stronie drzwiczek i cały czas są widoczne, co ułatwia kontrolę pracy zmywarki. W panelu zintegrowanym przyciski sterujące umieszczone są na krawędzi drzwiczek, po zamknięciu zmywarki są całkowicie ukryte, co zabezpiecza przed dostępem do nich na przykład dzieci.

Zmywarki wolnostojące mają najczęściej zewnętrzny panel sterujący. Zmywarki do zabudowy mają, w zależności od modelu, panel sterujący zewnętrzny lub zintegrowany.

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów