Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Filtr HEPA

Dotyczy:
Odkurzacze

Bardzo gęsty filtr wykonany z włókien szklanych, ułożonych w tzw. harmonijkę i połączonych syntetyczną żywicą. Jego struktura jest na tyle zwarta, że zatrzymuje wszystkie cząsteczki większe od 0,3 mikrona. Filtruje pyłki i drobinki kurzu, zatrzymuje ok. 88% zanieczyszczeń. Umożliwia bardzo skuteczne filtrowanie powietrza wewnątrz odkurzacza.
Filtr HEPA to najskuteczniejszy sposób oczyszczania z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Dzięki temu, że zatrzymuje odchody roztoczy, komórki grzybów i pierwotniaków, pleśń oraz wirusy stanowi idealne rozwiązanie dla alergików. Ale jego walory docenią wszyscy, ponieważ filtr HEPA eliminuje większość wirusów oraz zatrzymuje zapachy.

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację