Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Filtry przeciwtłuszczowe

Dotyczy:
Okapy kuchenne

Wbudowane w okap filtry, które zatrzymują cząsteczki tłuszczu, wydzielające się wraz z parą wodną podczas gotowania/smażenia. 
 

  • Filtr akrylowy - Zbudowany ze specjalnych włókien, jednorazowego użytku. Należy wymieniać go co kilka miesięcy, w zależności od intensywności użytkowania okapu.
  • Filtr aluminiowy - Wykonany z aluminiowych siatek, wielorazowego użytku. Nadaje się do mycia w zmywarce.
  • Filtr aluminiowo-metalowy - Wielorazowego użytku, z możliwością mycia w zmywarce.
  • Filtr fizelinowy - Wykonany z włókniny, jednorazowego użytku. Należy wymieniać go co kilka miesięcy, w zależności od intensywności użytkowania okapu.
  • Filtr metalowy - Metalowy filtr gwarantuje profesjonalne usunięcie drobinek tłuszczu i tłustych oparów. Wygodne i ekonomiczne rozwiązanie. Wystarczy go raz na jakiś czas umyć, aby na nowo działał z pełną mocą. Filtr nadaje się do mycia w zmywarce.
  • Filtr ze stali szlachetnej - Wielorazowego użytku. Wygodny w czyszczeniu, nadaje się do mycia w zmywarce.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację