Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Clear Motion Picture

Clear Motion Picture to doskonała płynność obrazów w ruchu. Czystość oraz płynność obrazów w ruchu telewizora LED jest rezultatem czasu odpowiedzi, przetwarzania ruchu , a także zaawansowanej kontroli podświetlania. Najnowsze osiągnięcia pozwalają korzystać z realistycznego ruchu bez rozmyć czy drgań obrazu. Co więcej, technologia CMP oferuje nieporównywalną ostrość i płynność obrazów w ruchu. Atut nie do przecenienia podczas oglądania zawodów sportowych i filmów akcji! Im wyższa wartość CMP tym lepsza jakość obrazu w najbardziej dynamicznych scenach.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację