Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Wymiary - lodówki

Wymiary mierzone są wzdłuż krawędzi urządzenia i nie uwzględniają elementów wystających, takich jak uchwyty czy kabel zasilający.Wybierając lodówkę dokładnie zmierz przestrzeń, w której będzie ona ustawiona. Pamiętaj o pozostawieniu wolnej przestrzeni wokół urządzenia. Pozwoli to na swobodną cyrkulację powietrza zapewniającą prawidłową pracę lodówki. Szczegóły dotyczące zalecanej wolnej przestrzeni znajdują się w instrukcji obsługi.
Jeżeli lodówka będzie stała przy ścianie upewnij się, że będzie miała odpowiedni odstęp od strony zawiasów umożliwiający swobodne otwieranie drzwi. Możesz również wybrać model z licowanymi drzwiami, które po otwarciu nie wychodzą poza obrys lodówki.
Wybierając lodówkę zwróć uwagę nie tylko na wymiary, ale również na jej pojemność. Średnia pojemność lodówki dla jednej osoby to 120 litrów i 30 litrów dla każdej kolejnej osoby.


Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów