Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Android TV

Android TV zapewnia szeroki dostęp do programów, aplikacji i gier. Oglądaj filmy z Internetu, słuchaj muzyki lub graj w gry Android na największym ekranie w domu. Dodatkowe użyteczne opcje, takie jak wyszukiwanie głosowe czy usługa Chromecast built-in, sprawią, że Twój telewizor z systemem Android TV będzie jeszcze bardziej funkcjonalny.

Android TV to:
 
  • • Gry dla jednego i dla wielu graczy, online i offline. Czy jesteś niedzielnym graczem, czy zawodowcem, Android TV oferuje nowy sposób gry.
  • • Google Play - przygotuj się na coraz większą kolekcję aplikacji*, gier, usług przesyłania strumieniowego i innych atrakcji
  • • Google Cast - dzięki Google Cast możesz bezprzewodowo przesyłać filmy, programy i aplikacje z telefonu, tabletu lub laptopa na telewizor, bez żadnych dodatkowych urządzeń. Odkryj coraz większą liczbę aplikacji obsługujących Google Cast, do których należą między innymi Netflix i YouTube.
  • • Sterowanie za pomocą aplikacji i głosu* - zmień swojego iPhone'a, iPada lub telefon bądź tablet z systemem Android w pilota zdalnego sterowania do telewizora. Aplikacja pozwala na sterowanie telewizorem, wyświetlanie informacji o programach itp. W ten sposób możesz również głosowo sterować telewizorem, aby otwierać aplikacje i wykonywać wiele innych czynności.

* Oferta aplikacji dla systemu Android może się różnić w zależności od kraju. Więcej informacji można uzyskać w lokalnym sklepie Google Play.
* Sterowanie głosowe jest uzależnione od modelu telewizora
* Dostępność języka jest uzależniona od obsługi funkcji wyszukiwania głosowego Google.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów