Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Google Cast

Google Cast umożliwia przekazywanie zawartości dowolnej aplikacji ze smartfona, tabletu czy innego urządzenia z systemem operacyjnym Android lub iOS bezpośrednio na ekran telewizora albo głośnik. Treści możesz przesyłać na Chromecasta, Chromecasta Audio oraz na telewizory i głośniki z technologią Google Cast. Wystarczy kliknąć przycisk Cast w dowolnej aplikacji obsługującej Google Cast (są ich tysiące) na urządzeniu iPhone®, iPad®, urządzeniu z Androidem lub laptopie, by rozpocząć przesyłanie treści na największy ekran i najlepsze głośniki w domu. Aplikacja Google Cast to miejsce, w którym masz dostęp do wszystkich funkcji Google Cast.

* Funkcja Google Cast zależy od dostępności aplikacji obsługujących Google Cast i urządzeń. Więcej informacji można znaleźć na stronie poświęconej Google Cast
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację