Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Opóźnienie startu prania

Funkcja umożliwia ustawienie godziny, o której pralka ma rozpocząć proces prania. W większości modeli można opóźnić czas uruchomienia pralki do 24 godzin, w odstępie godzinnym. Szczegóły dotyczące konkretnego modelu można znaleźć w instrukcji obsługi urządzenia.

Opóźnienie startu może być skokowe lub płynne. Przy skokowym możemy wybierać spośród podanych wartości, np. 1, 2, 3 godziny. Opóźnienie płynne pozwala na ustawienie dokładniejszego czasu.

Funkcja opóźnienia startu pracy przydaje się do ustawiania prania na nocnej taryfie, gdy zużycie prądu jest znacznie mniejsze. Można też zaprogramować pralkę, aby skończyła pranie wtedy, gdy wracamy do domu z pracy.
Dzięki temu wyprana odzież nie będzie leżała długo w bębnie.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację