JURA to:


 • Szwajcarska precyzja i innowacyjne technologie - na długie lata użytkowania
 • Światowa nowość - Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej przygotuje idealne espresso
 • Prosta obsługa i wyjątkowy design
 • Nawet 50 miesięcy gwarancji producenta
  DOOR-TO-DOOR
   - po zarejestrowaniu się w Klubie Konesera Kawy

Ekspresy


W pełni automatyczne ekspresy do kawy JURA to intuicyjna obsługa, innowacyjne technologie, ponadczasowy design oraz różnorodne specjały kawowe za naciśnięciem jednego przycisku – świeżo mielone, nie z kapsułki.


Akcesoria


Urządzenie do spieniania mleka - JURA oferuje akcesoria, które zapewnią komfort i wygodę użytkowania oraz najwyższą przyjemność picia kawy.


Produkty do konserwacji


Wyśmienity smak kawy zależy od czystości ekspresu oraz higieny w obchodzeniu się z mlekiem, kawą i wodą. Oryginalne produkty do konserwacji JURA gwarantują higienę poświadczoną certyfikatem TÜV.

O firmie


JURA to firma produkująca automatyczne ekspresy do kawy klasy Premium, całkowicie opracowane w Szwajcarii.

Szwajcarska firma, założona w 1931 roku, działa w około 50 krajach na całym świecie i jest liderem innowacji w kategorii automatycznych ekspresów do kawy .

Najwyższa jakość espresso


Profesjonalny młynek Aroma dzięki zoptymalizowanej geometrii żaren to o 12,2% więcej aromatu w stosunku do pozostałych młynków JURA oraz konsekwentnie wysoka jakość mielenia w całym okresie użytkowania. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej P.E.P. to innowacyjny, wydłużony proces zaparzania, dzięki któremu ekspres JURA oferuje espresso w standardzie najlepszych światowych kawiarni.

Profesjonalna dysza do spienienia mleka


Ekspres Jura został wyposażony w solidną, profesjonalną dyszę do spieniania mleka, dzięki której za dotknięciem ekranu przygotujemy spienione mleko do różnych modnych kaw lub tylko je podgrzejemy. Podgrzane mleko jest idealne do przygotowania kakao lub gorącej czekolady.

Animacje na ekranie krok po kroku przeprowadzą nas przez tę czynność. Dysza wyposażona jest w wymienną końcówkę, którą w razie potrzeby można bardzo łatwo umyć lub wymienić.

Inteligentny System Wody


Innowacyjny System Wody I.W.S. z czujnikiem filtra CLARIS Smart to system, który go automatycznie rozpoznaje bez konieczności aktywowania go w menu, jak również informuje użytkownika o konieczności jego wymiany. Gdy filtr ulegnie zużyciu, ekspres automatycznie przechodzi w tryb odkamieniania i pozostaje w nim do momentu założenia nowego filtra.

Jeszcze nigddy stosowanie filtra nie było tak proste i wydaje. System dba o najwyższą jakość wody dla wyśmienitej kawy.

Szwajcarska precyzja


Szwajcarskie standardy produkcji to gwarancja najwyższej jakości:

 • Wiele lat funkcjonowania bez usterek
 • Szeroki wybór specjałów za naciśnięciem jednego przycisku
 • Wyróżniający się design
 • Innowacyjne technologie i precyzja wykonania

Design


Ekspresy do kawy Jura to przede wszystkim szwajcarska precyzja i zaawansowane technologie zamknięte w idealnej bryle.

Charakterystyczne, czyste linie i panel frontowy z barwionego szkła akrylowego w połączeniu z chromowanymi detalami i ciekawymi szczegółami, takimi jak oświetlenie zbiornika wody, czy oświetlenie filiżanek są wyrazem stylu i elegancji w każdym calu.

Najwyższe standardy obsługi


JURA jako globalny lider innowacji w zakresie automatycznych ekspresów do kawy za podstawowe wartości stawia precyzję, trwałość oraz jakość obsługi klienta - na każdym etapie eksploatacji urządzenia, od rekomendacji właściwego urządzenia po pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Gwarancja DOOR-TO-DOOR


Wszystkie zakupione ekspresy w okresie gwarancji objęte są darmową usługą „door to door”. Oznacza to, że bezpłatnie zapewnimy przesyłkę kurierską w obie strony jeśli w okresie gwarancji wystąpi usterka, która wymagać będzie dostarczenia urządzenia do naszego serwisu.

Wszystkie ekspresy zakupione przez osoby prywatne objęte są standardową 25-miesięczną gwarancją.

Serwis 24/7


Skrytki depozytowe, znajdujące się przed wejściem głównym siedziby firmy, dostępne są 24 godziny na dobę siedem dni w tygodniu. Jeśli Państwa urządzenie wymaga konserwacji bądź naprawy, a dojazd do Centrum Serwisowego w godzinach pracy jest utrudnieniem, wystarczy pozostawić urządzenie w jednej z czterech dostępnych skrytek.

Monitorowane przez kamerę oraz zabezpieczone przed kradzieżą czy niekorzystnymi warunkami pogodowymi skrytki depozytowe są w pełni bezpiecznym rozwiązaniem.