PRALKI I SUSZARKI

Czysta przyjemność prania

Poznaj pralki Amica, dzięki którym pranie stanie się czystą przyjemnością. Szereg użytecznych rozwiązań zadba o to, aby Twoje ubrania pozostały w doskonałym stanie, a Ty zyskasz więcej czasu dla siebie.

Pralki wolnostojące

Dla wiecznie zabieganych

Dla ceniących komfort

Dla oszczędnych

Dla ceniących czystość

Dla rodzin z dziećmi

Dla ceniących komfort

Nie masz czasu na gotowanie? Z piekarnikami Amica możesz zapomnieć o kilku godzinach w kuchni, wstawić posiłek i wrócić do przyjemniejszych czynności. O tym, że danie jest już gotowe poinformuje Cię… Twój smartfon. Wystarczy połączenie Wi-Fi, aby wybrać plan pieczenia i gotowe!

Add+

Dzień pełen wyzwań i zapomniana koszulka poza pralką – znasz to? Dzięki funkcji Add+ możesz dorzucić zapomnianą odzież, bez konieczności ponownego nastawiania prania. Specjalna ikonka na wyświetlaczu podpowie Ci, kiedy jest to możliwe. Wystarczy, że zatrzymasz cykl prania za pomocą przycisku Pauza, otworzysz drzwiczki i dołożysz ubrania. Pełna wygoda dla zabieganych!

Program Łatwe prasowanie

Z pewnością masz wiele ciekawszych zajęć niż prasowanie. Wybierz pralkę, która Cię w nim wesprze! Program Łatwe prasowanie wykorzysta dwukrotnie parę wodną: raz na początku cyklu do dezynfekcji i usuwania zabrudzeń oraz pod koniec cyklu w celu zmiękczenia tkanin i zmniejszenia problematycznych zagnieceń.

Program Odświeżanie 15

15 minut – tylko tyle dzieli Cię od nadania świeżości lekko zabrudzonym ubraniom. Program Odświeżanie 15 wspiera w zabieganych dniach! Oszczędzaj nie tylko swój czas, ale również energię elektryczną.

Wyświetlacz LED

Wszystko widzisz jak na dłoni, kiedy Twoja pralka posiada funkcjonalny Wyświetlacz LED. Obsługa urządzenia staje się z nim niezwykle komfortowa oraz intuicyjna. Oszczędzaj czas na wybieraniu parametrów prania i zyskaj łatwy dostęp do interesujących Cię funkcji!

Silnik LogicDrive 3.0

Poczuj komfort, jaki zapewni Ci pralka z innowacyjnym silnikiem LogicDrive 3.0! Bezszczotkowa technologia to wysoka efektywność prania – również w przypadku krótkich programów. Urządzenie staje się ponadto na dłuższy czas żywotne, zapewnia cichą pracę i pozwala oszczędzać energię elektryczną.

Gotowe za

Ty decydujesz, kiedy pralka zakończy swoją pracę! Gotowe za zapewni Ci komfort prania gotowego dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz. Czyste ubrania mogą na Ciebie czekać np. kiedy wracasz z pracy. Pełen komfort przede wszystkim!

EcoBar

Maksymalne oszczędności – tak jak lubisz! EcoBar to wskaźnik, który powie Ci, jaki jest pobór wody i energii elektrycznej w danym programie. Dzięki temu możesz podejmować w pełni świadome decyzje. Oszczędności i ekologia w jednym!

Klasa energetyczna B

Czy wiesz, że pralka znajdująca się w Klasie energetycznej B pobiera aż o 42% mniej energii elektrycznej niż to samo urządzenie o klasie F? Dzięki temu rocznie możesz zaoszczędzić równowartość nawet 104 cykli prania. Oszczędności górą!

OptiTime

Piorąc, możesz oszczędzać – zarówno energię elektryczną, jak i czas! OptiTime umożliwi Ci dostosowanie parametrów prania. Dzięki temu możliwe jest obniżenie zużycia energii nawet o 43,5% i czasu o 40%. Oszczędności dzięki jednemu przyciskowi!

UV Hygiene Technology

Czystość i higiena przede wszystkim! Innowacyjna UV Hygiene Technology pomoże Ci pozbyć się 99,99% wirusów oraz 96,2% bakterii z ubrań. Sterylizacja prania promieniami ultrafioletowymi jest wysoce skuteczna, a przy tym bezpieczna dla Ciebie i domowników – promienie UV nie wydostają się na zewnątrz pralki.

Antibacterial Protection Set

Pralka zapewni Ci wysoki poziom higieny i czystości dzięki Antibacterial Protection Set. Urządzenie posiada specjalną uszczelkę na oknie, która została wykonana z antybakteryjnego materiału z grupy triazoli. W połączeniu z innowacyjnym systemem dysz płuczących okno pralki zyskujesz skuteczne wsparcie w walce z bakteriami, osadami czy innymi zanieczyszczeniami. Niech każde pranie będzie w pełni higieniczne, a bęben pralki nieskazitelnie czysty!

Program Antyroztocza

Program Antyroztocza kompleksowo zadba o czystość Twojego prania oraz zatroszczy się o alergików. Para wodna, światło UV, odpowiednia temperatura oraz konstrukcja pralki – to zestaw, który skutecznie wyeliminuje roztocza z ubrań, pościeli czy koców. Czystość to podstawa!

ChildLock

ChildLock umożliwi Ci łatwe zablokowanie przycisków funkcyjnych pralki. Dzięki temu Twoje dzieci nie będą miały możliwości zmiany ustawień czy wyłączenia urządzenia. Potrójne bezpieczeństwo – dla Ciebie, Twoich dzieci i prania!

SilentWash

Masz małe dzieci? Z SilentWash możesz wstawić pranie w dowolnym momencie – bez ryzyka obudzenia najmłodszych domowników! Ta dodatkowa funkcja umożliwia dezaktywację wirowania dla wybranych programów. Amica troszczy się o komfort Twoich dzieci!

Program BabyPro

Dziecięce ubranka potrzebują specjalnej troski! Właśnie dlatego powstał program BabyPro, który wykorzystuje podwyższoną temperaturę oraz dwa płukania, dzięki którym resztki detergentów oraz zabrudzenia zostaną skutecznie wyeliminowane. Czystość i bezpieczeństwo przede wszystkim!

Pralki do zabudowy

Dla wiecznie zabieganych

Dla ceniących komfort

Dla oszczędnych

Dla ceniących czystość

Dla rodzin z dziećmi

Dla ceniących komfort

Nie masz czasu na gotowanie? Z piekarnikami Amica możesz zapomnieć o kilku godzinach w kuchni, wstawić posiłek i wrócić do przyjemniejszych czynności. O tym, że danie jest już gotowe poinformuje Cię… Twój smartfon. Wystarczy połączenie Wi-Fi, aby wybrać plan pieczenia i gotowe!

Program Ulubiony

Twoje ulubione parametry prania możesz mieć zawsze pod ręką! Program Ulubiony umożliwia Ci ich łatwe zapisanie. To duże ułatwienie w zabieganym dniu, w którym nie masz za dużo czasu na szukanie. Jeden ruch i pranie nastawione!

Program Szybki 45’

Mało czasu, a potrzebujesz mieć wyprane ubrania – znasz to? Program Szybki 45’ pozwoli Ci zyskać pachnące świeżością pranie w zaledwie 3 kwadranse! Dzięki temu zabiegany dzień staje się znacznie prostszy.

Wyświetlacz LED

Pełen komfort użytkowania pralki zapewni Ci czytelny Wyświetlacz LED! Dzięki niemu łatwo znajdziesz interesujące Cię ustawienia i programy, a samo korzystanie z urządzenia będzie niezwykle intuicyjne. Amica troszczy się o Twoją wygodę!

Opóźnienie startu

W prowadzeniu gospodarstwa domowego zdarzają się sytuacje, kiedy masz chwilę, aby wstawić pranie, ale niekoniecznie chcesz, aby pralka od razu rozpoczęła swoją pracę. Opóźnienie startu Ci to umożliwi! Możesz dokładnie zaplanować, kiedy rozwiesisz swoje pranie. To takie komfortowe!

Program Odświeżanie 15’

Oszczędzaj swój czas i energię, wybierając program Odświeżanie 15’! Pralka skutecznie wypierze lekko zabrudzone ubrania w przeciągu 15 minut, zużywając przy tym mniej prądu niż podczas długiego cyklu. Nadanie świeżości ubraniom nie musi być już nigdy więcej czasochłonne!

Klasa energetyczna B

Codzienne oszczędności masz na wyciągnięcie ręki z pralką znajdującą się w klasie energetycznej B! Urządzenie, które ją posiada zużywa aż o 42% mniej energii elektrycznej w porównaniu z podobnym sprzętem w klasie F. Co to oznacza w praktyce? Możesz zaoszczędzić równowartość aż 104 cykli prania rocznie!

Program Antyalergiczny

Zyskaj maksymalną czystość swoich ubrań z Programem Antyalergicznym! Intensywne pranie, w połączeniu z dodatkowym płukaniem w podgrzanej wodzie sprawi, że pralka skutecznie pozbędzie się alergenów i drobnoustrojów z włókien odzieży. Amica pomoże Ci osiągnąć czystość i bezpieczeństwo.

Program SPORT

Odzież sportową może być trudno doprowadzić do czystości, ale nie ze specjalnym programem Sport! Dzięki niemu Twoje ulubione ubrania do ćwiczeń i aktywności rekreacyjnych zostaną skutecznie wyprane. Program zapewni im też bezpieczeństwo. Skuteczne pranie nie wyklucza delikatności!

ChildLock

Rączki dzieci mogłyby zaciekawić się panelem sterowania Twojej pralki. To szczególnie kłopotliwe, kiedy urządzenie aktualnie jest uruchomione. Aby uniknąć niechcianej zmiany parametrów, powstał ChildLock, czyli specjalna blokada rodzicielska. Zyskaj więcej spokoju w swoim dniu!

Program Bawełna Intensywne

Dziecięce ubranka wymagają specjalnej troski – w ich praniu chodzi nie tylko o skuteczne pozbycie się zabrudzeń, ale również zapewnienie najmłodszym bezpieczeństwa. Właśnie dlatego, wybierając program do prania ich odzieży, postaw na Bawełna Intensywne. Pozostałości detergentu zostaną skutecznie wypłukane, a same tkaniny będą delikatniejsze dla dzieci.

Czy wiesz, że...

Pralki do zabudowy pozwalają zachować wspólną linie wystroju i posiadają dodatkowe zabezpieczenia, np. przed wypływającą wodą. Zabudowa równo pod blat sprawi, że sprzęt wtopi się w pozostałe elementy i będzie spełniał swoją funkcję.

Pralko-suszarki

Dla wiecznie zabieganych

Dla ceniących komfort

Dla oszczędnych

Dla ceniących schludność

Dla ceniących czystość

Dla rodzin z dziećmi

Dla ceniących komfort

Nie masz czasu na gotowanie? Z piekarnikami Amica możesz zapomnieć o kilku godzinach w kuchni, wstawić posiłek i wrócić do przyjemniejszych czynności. O tym, że danie jest już gotowe poinformuje Cię… Twój smartfon. Wystarczy połączenie Wi-Fi, aby wybrać plan pieczenia i gotowe!

Skróć czas

Doskwiera Ci brak czasu na wszystko? W pralko-suszarce Amica możesz znaleźć na to rozwiązanie. Funkcja Skróć czas pozwoli Ci na zmniejszenie czasu cyklu prania, bez wpływu na efektywność całego procesu. Jest idealna do lekko zabrudzonej odzieży.

Silnik LogicDrive 3.0

Poczuj komfort, jaki da Ci urządzenie z innowacyjnym silnikiem LogicDrive 3.0! Bezszczotkowa technologia to dłuższa żywotność urządzenia oraz zwiększona efektywność pracy. Dodatkowo pralko-suszarka pracuje ciszej, dzięki czemu dba o spokojny wypoczynek wszystkich domowników.

EcoBar

Kiedy cenisz sobie oszczędności, EcoBar wesprze Cię w poszukiwaniu ich na co dzień! Dzięki niemu możesz zyskać przejrzystą informację o parametrach pracy pralko-suszarki w danym programie. Posiadając wiedzę o zużyciu energii i wody przez urządzenie, możesz podejmować bardziej świadome decyzje.

Program Sterylizacja 70°C

Lubisz mieć pewność, że Twoje ubrania będą nie tylko schludne, ale również higieniczne? Do gustu przypadnie Ci z pewnością program Sterylizacja 70°C! Ten unikatowy na rynku program został opracowany według zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia i przez pół godziny utrzymuje temperaturę przekraczającą 60°C. Takie parametry skutecznie eliminują szkodliwe drobnoustroje – bakterie i wirusy. Zyskaj sterylnie czyste ubrania, które będą bezpieczne dla zdrowia wszystkich domowników!

SteamPower Pro

Pralko-suszarka marki Amica pomoże Ci w skutecznym zatroszczeniu się o schludność Twoich ubrań – wszystko dzięki SteamPower Pro. Para wodna wytwarzana w urządzeniu podczas prania pozwala na rozluźnienie włókien tkanin, dzięki czemu stają się one gładsze, a zagniecenia mniejsze. To spore ułatwienie w prasowaniu.

ChildLock

Najmłodsi domownicy nie będą mieli możliwości zmiany parametrów pracy pralki w trakcie jej pracy, jeśli użyjesz specjalnej blokady rodzicielskiej. ChildLock zablokuje panel sterowania, skutecznie jej zapobiegając. Zarówno Twoje dzieci, jak i ubrania będą w pełni bezpieczne!

Czy wiesz, że...

Decydując się na pralko – suszarkę zyskujesz nie tylko więcej miejsca i możliwości, ale też oszczędzasz. Zakup urządzenia „2w1” jest dużo tańszy niż każdego sprzętu osobno.

Suszarki

Dla ceniących czystość

Dla ceniących komfort

Dla oszczędnych

Dla ceniących schludność

Dla dbających o higienę

Dla rodzin z dziećmi

Dla ceniących komfort

Nie masz czasu na gotowanie? Z piekarnikami Amica możesz zapomnieć o kilku godzinach w kuchni, wstawić posiłek i wrócić do przyjemniejszych czynności. O tym, że danie jest już gotowe poinformuje Cię… Twój smartfon. Wystarczy połączenie Wi-Fi, aby wybrać plan pieczenia i gotowe!

AutoCleaning

Suszarka będzie najefektywniejsza, kiedy jej kondenser oraz filtr pozostaną czyste. Teraz nie musisz dbać o nie ręcznie – urządzenie Cię w tym wyręczy! Suszarka sama wyczyści kondenser po każdym cyklu suszenia.

Gotowe za

To Ty decydujesz kiedy suszarka zakończy swoją pracę! Funkcja Gotowe za pozwala na określenie czasu, w którym urządzenie zakończy cykl suszenia. Docenisz ją np., kiedy suche ubrania będą na Ciebie czekały po powrocie z zakupów czy pracy. Komfort przede wszystkim!

Klasa energetyczna A+++

Oszczędności w domowym budżecie przyniesie Ci suszarka o klasie energetycznej A+++. W porównaniu z urządzeniem o klasie A++, możesz zaoszczędzić nawet równowartość aż 133 cykli suszenia rocznie! Niższe rachunki za prąd masz na wyciągnięcie ręki.

SteamTouch

Schludność to podstawa profesjonalnego wizerunku. Możesz ją osiągnąć bez czasochłonnego prasowania! SteamTouch to funkcja eliminująca zagniecenia. Cząsteczki pary wodnej użyte przez suszarkę wnikną we włókna tkanin, dzięki czemu rozluźnią je, oczyszczą i wyprostują. Koniec z długim prasowaniem!

UV Hygiene Technology

Twoje ubrania będą higienicznie czyste dzięki UV Hygiene Technology. Światło UV skutecznie eliminuje groźne patogeny w trakcie procesu suszenia. Zyskaj pewność odzieży pozbawionej szkodliwych wirusów i bakterii.

ChildLock

Twoje dzieci nie będą miały możliwości zmiany parametrów pracy suszarki Amica, jeśli użyjesz ChildLock. Specjalna blokada rodzicielska skutecznie uniemożliwia takie sytuacje. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Czy wiesz, że...

Suszarki Amica są konkurencyjne nie tylko pod względem ceny, jakości wykonania, ale też zastosowanych w nich najnowszych rozwiązań technologicznych, dzięki którym nasze urządzenia posiadają różne tryby pracy – każdy dopasowany do Twoich potrzeb.