Zestaw słuchawkowy – 5 powodów, dla których warto go mieć

Autor: Joanna

Jeśli dużo czasu spędzasz w samochodzie, z pewnością nie raz rozważałeś zakup zestawu słuchawkowego, który umożliwi Ci odbieranie i wykonywanie połączeń w czasie jazdy. Oto 5 powodów, które jeszcze bardziej utwierdzą Cię w tej decyzji. Sprawdź!

słuchawka bezprzewodowa do telefonu

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- dlaczego korzystanie z zestawu słuchawkowego zapewni Ci większą wygodę,

- czy posiadanie słuchawki bezprzewodowej do telefonu zwiększy Twoje bezpieczeństwo,

- dlaczego warto kupić słuchawkę Bluetooth, jeśli podróżujesz autem z pasażerami,

- czy zestaw słuchawkowy przyda Ci się również poza samochodem,

-czy posiadanie słuchawki bezprzewodowej poprawi jakość rozmów.

Wygoda korzystania z zestawu słuchawkowego

zestaw słuchawkowy Jabra TourJeśli choć raz zdarzyło Ci się prowadzić długą, ponad godzinną rozmowę telefoniczną, z pewnością wiesz, jak niewygodne jest trzymanie telefonu w ręce przez tak długi czas. Teraz wyobraź sobie, że usiłujesz utrzymać go w tej pozycji w czasie prowadzenia samochodu, jednocześnie utrzymując kierownicę w stabilnej pozycji i zmieniając biegi. Korzystanie ze słuchawki do telefonu komórkowego zapewni Ci optymalny komfort – wystarczy tylko założyć ją na ucho i już. Co więcej, nowoczesne słuchawki Bluetooth posiadają wytrzymałe baterie, których nie trzeba często ładować. Ten model wytrzymuje np. aż do 20 godzin ciągłej pracy oraz do 1440 godzin w trybie czuwania.

Słuchawka do telefonu komórkowego równa się bezpieczeństwu

Czy wiesz, że zgodnie z polskim prawem możesz korzystać z telefonu w czasie jazdy tylko poprzez zestaw głośnomówiący. Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez CBOS* tylko 30% polskich kierowców zachowuje się w ten sposób – reszta po prostu bierze telefon do ręki i odbiera go jak zwykle. A statystyki policyjne nie kłamią – za przynajmniej 1/3 wszystkich wypadków na drogach winę ponosi rozproszenie uwagi kierowcy spowodowane właśnie korzystaniem z telefonu. Warto więc wyposażyć się w zestaw słuchawkowy ze względu na kwestie bezpieczeństwa – tak swojego, jak innych uczestników ruchu drogowego.

CZY WIESZ, ŻE…

Obecne przepisy zakładają karę w wysokości 200 zł mandatu oraz 5 punktów karnych za korzystanie z telefonu w czasie jazdy.

  • 74,29 zł
  • 109,99 zł
  • 1 049 zł
  • 169,99 zł
  • 479 zł

Prywatność rozmów prowadzonych przez zestaw słuchawkowy Bluetooth

zestaw słuchawkowy do telefonuCzęsto jeździsz autem z pasażerami? Używając w samochodzie zestawu głośnomówiącego, musisz pogodzić się z tym, że każda osoba w samochodzie będzie słyszeć Twoją rozmowę – a to nie zawsze jest pożądane. Jeśli więc cenisz sobie prywatność, postaw na zestaw słuchawkowy do telefonu. Po założeniu słuchawki tylko Ty słyszysz swojego rozmówcę – możesz więc rozmawiać z nim bez żadnych przeszkód i podsłuchiwania.

Zestaw słuchawkowy do telefonu – nie tylko do samochodu

Nie chcesz kupować zestawu słuchawkowego, który przyda Ci się tylko do jednego, czyli do jazdy samochodem? Okazuje się, że akcesorium to ma niejedno zastosowanie – i doskonale posłuży Ci podczas wykonywania innych czynności w ciągu dnia. Biegacze, którzy załatwiają interesy nawet w czasie treningu, docenią możliwość odbierania telefonu bez konieczności przerywania biegu. Słuchawka Bluetooth sprawdzi się również w biurze – wyobraź sobie tylko długą rozmowę z klientem, w trakcie której nie musisz ciągle trzymać telefonu w dłoni.

Dobra słuchawka bezprzewodowa do telefonu komórkowego – wysoka jakość rozmów bez szumów

Myślisz, że korzystanie z zestawu głośnomówiącego zapewnia Ci wystarczający komfort w czasie prowadzenia rozmowy w samochodzie? Czy w takim razie nigdy nie zdarzyło Ci się narzekać na szumy, które niemalże uniemożliwiają zrozumienie rozmówcy? Nowoczesne słuchawki Bluetooth są wyposażone w zaawansowane funkcje ukierunkowane na ograniczenie zjawiska szumu i zapewnienie Ci jak najczystszego dźwięku – dla maksymalnego komfortu w czasie rozmowy.

Zobacz również, czym się kierować, wybierając zestaw słuchawkowy do samochodu. Możesz tez zajrzeć do naszego rankingu z 7 najciekawszymi zestawami Bluetooth: Najlepsza słuchawka Bluetooth – ranking TOP 7.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów