Najlepszy ekspres do kawy do zabudowy zdaniem naszych klientów

Autor: Sara

Szukając dobrego urządzenia do parzenia kawy w domu, masz zasadniczo dwie możliwości: ekspres do kawy do zabudowy lub wolnostojący. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na ten pierwszy wariant i jakie modele są szczególnie polecane przez naszych klientów.

ekspres do kawy do zabudowy Bosch CTL636ES1

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- dlaczego warto postawić na ekspres do zabudowy,

- jakie ekspresy do kawy Siemens i Whirlpool warto rozważyć,

- jakie inne ekspresy do kawy do zabudowy powinieneś poznać.

Czy warto kupić ekspres do kawy do zabudowy?

Wciąż nie czujesz się przekonany do wyboru małego AGD przeznaczonego do zabudowy w szafkach? Oto zalety tego rozwiązania, które na pewno docenisz:
 • więcej miejsca na blacie roboczym – ekspres będzie wmontowany w szafkę, zamiast stać na blacie, na którym przygotowujesz posiłki,
 • czysta obudowa urządzenia – będzie się znajdować z dala od strefy przygotowywania jedzenia, a zatem będzie mniej podatna na opryskanie tłuszczem czy gotowanym sosem. Nie będziesz więc musiał tak często myć jego obudowy,
 • estetyczny wygląd wszystkich sprzętów i mebli – jeśli wszystkie sprzęty AGD będą idealnie zlicowane z meblami, całość zyska na estetyce.

WARTO WIEDZIEĆ

Uważaj, jak wyciągasz filiżankę z ekspresu do zabudowy. Jeśli zdarzy Ci się rozlać kawę, płyn zabrudzi całą szafkę, a jej wyczyszczenie będzie Cię kosztować nieco pracy.

 • 5 599 zł
 • 2 859 zł
 • 5 599 zł
 • 6 499 zł
 • 5 949 zł

Najlepsze ekspresy do kawy – Siemens i Whirlpool

ekspres do kawy do zabudowy Siemens CT636LES1Który z ekspresów do zabudowy cieszy się największym powodzeniem wśród naszych klientów? Faworytem jest bez wątpienia model Whirlpool ACE 102 IXL. Co mówią o nim zadowoleni użytkownicy? Użytkuję ekspres 2. tydzień. Mechanicznie prawie identyczny jak Teca kupiony 8 lat temu. Bardzo szybko się uruchamia – po procedurze płukania jest gotowy do pracy (przy Tece można było iść na spacer poranny z psem, a po powrocie nie zawsze był gotowy). Rewelacyjny wygląd – bardzo nowoczesny. Obsługa intuicyjna. Funkcja spieniania mleka z dodatkowego pojemnika działa w pełni automatycznie. Za tę kwotę nic lepszego się nie uda kupić. Nie warto wydawać 12 tys. na maszynę, która robi kawę taką samą jak Whirlpool. – tak korzystanie z urządzenia podsumowuje użytkownik jacekpp.
Na wyróżnienie zasługuje również ekspres do kawy Siemens CT636LES1. Na jego korzyść przemawia przede wszystkim zaawansowany system służący do samoczynnego czyszczenia po każdym użyciu. Zwrócił na to uwagę nasz klient jaro, pisząc: Polecam, ekspres jest super, szybko gotowy do pracy po włączeniu, łatwy w obsłudze, a najważniejsze – mało kłopotliwy w czyszczeniu w porównaniu z poprzednim. Użytkowniczka Monika zwraca z kolei uwagę na wyjątkowy smak kawy, na który wpływa obecność systemu Aroma Pressure, czyli specjalnie uformowanej komory ciśnieniowej, w której ziarna oddają wszystko, co w nich najlepsze.

Pozostałe ekspresy do kawy w zabudowie

ekspres do kawy do zabudowy Smeg Linea CMSC451BPrzyglądając się naszemu asortymentowi ekspresów do zabudowy, warto też zwrócić uwagę na następujące pozycje:
 • ekspres do kawy Bosch CTL636ES1 – w pełni zautomatyzowany sprzęt z wbudowanym młynkiem z możliwością regulowania stopnia zmielenia. Korzystny stosunek ceny do jakości sprawia, że cieszy się sporym zainteresowaniem użytkowników. Nasz klient Markus napisał: Produkt godny polecenia, same zalety.
 • ekspres do kawy Smeg Coloniale CMS8451A – na uwagę zasługuje tu przede wszystkim funkcja programowania pracy urządzenia, dzięki której co rano będzie Cię budzić smak świeżej kawy – jeszcze zanim wyjdziesz z łóżka. Wyposażono je także w dyszę do spieniania mleka i automatyczny młynek do ziaren – nie potrzebujesz więc żadnych dodatkowych sprzętów.
 • ekspres do kawy Smeg Linea CMSC451B – jedyna propozycja w tym zestawieniu, która jest utrzymana w bieli – doskonale uzupełni nowoczesne kuchnie, w których często spotyka się meble w tej barwie. Nietuzinkowej estetyce towarzyszą zaawansowane technologie pozwalające na przygotowanie aromatycznej i pysznej kawy po naciśnięciu jednego przycisku.
Zapoznaj się też z naszym rankingiem, w którym przedstawiliśmy specyfikację techniczną i zalety najpopularniejszych ekspresów do kawy. Zobacz również, jak dbać o takie urządzenie, by służyło Ci jak najdłużej.
Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów