Najlepsze szczoteczki elektryczne zdaniem naszych klientów

Autor: Ola

Producent popularnych szczoteczek elektrycznych Oral-B podaje, że człowiek jest w stanie wykonać od 300 do 600 ruchów na minutę zwykłą szczoteczką. Szczoteczka elektryczna wykonuje od około 7000 do prawie 50000 ruchów na 60 sekund, dzięki czemu pomaga zadbać o higienę jamy ustnej, skuteczniej usuwając płytkę nazębną. Dowiedz się, jaka jest najlepsza szczoteczka elektryczna – opinie naszych klientów pomogą Ci wybrać niezawodny model.

Szczoteczka elektryczna usuwa osad i przebarwienia

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- która elektryczna szczoteczka Oral-B jest najlepsza,

- którą elektryczną szczoteczkę do zębów Philipsa kupić,

- którą szczoteczkę elektryczną wybrać dla dziecka

Jaka szczoteczka do zębów elektryczna Oral-B jest najlepsza?

Szczoteczka elektryczna z wymiennymi końcówkamiBraun Oral-B Vitality 3D White D12 w zestawie z dwoma końcówkami to popularna i zachwalana szczoteczka elektryczna – opinie naszych klientów polecają ten model ze względu na:

  • końcówkę wybielającą, która dopasowuje się do kształtu każdego zęba,
  • rewelacyjny stosunek wysokiej jakości do niskiej ceny,
  • sygnalizator czasu pracy, dzięki któremu szczoteczka elektryczna wibruje co 2 minuty,
  • skrócenie czasu mycia,
  • dokładne oczyszczanie trudno dostępnych miejsc.

Nasi klienci już po tygodniu użytkowania szczoteczki elektrycznej Oral-B Vitality zauważyli zmiany w wyglądzie szkliwa – zwłaszcza pod kątem uporczywego osadu powstającego przez kawę i herbatę. Ten model jest wybierany często przez rodziny ze względu na wymienne końcówki w zestawie. Po pełnym naładowaniu akumulator wytrzymuje około 7 dni, jeśli szczoteczka jest używana minimum 2 razy dziennie przez 2 osoby.

CZY WIESZ, ŻE...

Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality 3D White jest kompatybilna z 6 różnymi końcówkami Brauna. W kolekcji znajdują się końcówki szczególnie delikatne dla dziąseł lub czyszczące bardzo precyzyjnie przestrzenie międzyzębowe.

Jeżeli zależy Ci na bardziej zaawansowanej szczoteczce z czujnikiem siły nacisku i systemem 3D (czyli połączeniem ruchów oscylacyjnych i pulsacyjnych), sprawdź 5-gwiazdkową Braun Oral-B Professional Care Oxyjet w zestawie z irygatorem. Dodatkowe funkcje szczoteczki poprawiają jakość mycia zębów.

Z kolei bestsellerowa wysokopółkowa Braun ORAL-B Genius 10000 Rose Gold ma tryby pracy przeznaczone specjalnie do czyszczenia języka czy pielęgnacji dziąseł, dzięki czemu są z niej zadowoleni klienci z wrażliwymi dziąsłami. W zestawie znajduje się praktyczne etui podróżne do ładowania akumulatora. Szczoteczka współpracuje z aplikacją na smartfon, dzięki czemu dokładne mycie zębów jest jeszcze łatwiejsze.

Więcej rekomendowanych szczoteczek elektrycznych Brauna znajdziesz w rankingu TOP 10 najlepszych szczoteczek elektrycznych w 2019 roku. Z poradnika Szczoteczka elektryczna – na co zwrócić uwagę? dowiesz się, jaka jest różnica między urządzeniami rotacyjnymi, rotacyjno-pulsacyjnymi a sonicznymi.

  • 299 zł
  • 119,99 zł
  • 69 zł
  • 189,99 zł
  • 129,99 zł

Jaka szczoteczka elektryczna Philipsa jest warta zakupu?

Najwięcej pozytywnych opinii zebrała szczoteczka elektryczna Philips Sonicare EasyClean HX6511/50, która wykonuje do 31000 ruchów oczyszczających na minutę. Klienci chwalą sygnalizator czasu mycia oraz krótkie pauzy co 30 sekund.

Szczoteczka pracuje cicho i komfortowo trzyma się ją w dłoni. Końcówka przypomina tradycyjną szczoteczkę, dzięki czemu łatwiej można się przyzwyczaić do jej zmiany. Po około 2 tygodniach można spodziewać się zniknięcia przebarwień. 2-minutowy program można włączać wielokrotnie w razie potrzeb.

CZY WIESZ, ŻE…

Droższe szczoteczki elektryczne Philipsa mają technologię Smart Sensor, dzięki której czujniki lokalizacji, nacisku i ścierania podpowiadają użytkownikowi, czy prawidłowo używa szczoteczki i dokładnie czyści zęby.

Szczoteczka elektryczna Braun Oral-B VitalityElektryczna szczoteczka do zębów dla dziecka – którą wybrać?

Z poradnika o zakupie najlepszej szczoteczki dla dziecka dowiesz się, dlaczego warto kupić maluchowi szczoteczkę wspierającą prawidłowe czyszczenie zębów.

Jeśli szukasz dziecięcej szczoteczki sonicznej, opinie naszych klientów podpowiadają, że najlepiej sprawdzi się Philips Sonicare For Kids HX6322/04 z sygnalizatorem czasu mycia i delikatnym trybem pracy. Trójka dzieci, każdy ma swój profil w aplikacji, swój certyfikat, swoje osiągnięcia i opiekują się swoimi stworkami. Radochy co niemiara – napisała klientka Adamska. Inni klienci potwierdzają, że zestaw wymiennych naklejek i atrakcyjna aplikacja na komórkę pomogły zachęcić dzieci do regularnego mycia zębów.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę