Najlepsze bezprzewodowe głośniki do komputera według opinii klientów

Autor: Ola

Głośniki bezprzewodowe do komputera świetnie sprawdzają się, jeśli często przemieszczasz się po pokoju ze swoim laptopem. Pozwalają zachować połączenie pomimo zmiany położenia komputera, wciąż gwarantując świetny dźwięk. Jeśli więc szukasz podobnego zestawu do własnych potrzeb, ale nie wiesz, jakie głośniki Bluetooth do laptopa wybrać, sprawdź opinie naszych klientów. Dzięki nim zakupisz urządzenie audio, które po przetestowaniu przez użytkowników okazały się najlepsze w działaniu!

Bezprzewodowe głośniki do laptopa

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- czy warto kupić głośniki komputerowe Trust Vigor Wireless 2.1 Bluetooth,

- jak nasi klienci oceniają głośniki do laptopa Creative Sound BlasterX Katana,

- jakie jeszcze bezprzewodowe głośniki do komputera są godne uwagi.

głośniki bluetooth do laptopaGłośniki bezprzewodowe do komputera Trust Vigor Wireless 2.1 Bluetooth

Modelem, który szczególnie upodobali sobie nasi klienci, jest Trust Vigor Wireless 2.1 Bluetooth. Te bezprzewodowe głośniki do komputera zebrały bardzo dobre recenzje od wielu użytkowników i są chwalone m.in. za jakość dźwięków, basów i cenę. Szczegółową opinię na ich temat wystawił Adalbert: Bardzo dobre głośniki, jeżeli chodzi o stronę przekazu dźwięku i wykonanie. Wyraźne wysokie tony i nisko schodzący bas. Głośniki przekazują dźwięk naturalnie, bez efektu pudełka czy dudnienia basu. Zestaw gra lepiej od niejednego urządzenia typu soundbar. Głośniki bardzo dobrze wykonane, nowoczesny i solidny wygląd. Można również postawić w salonie przy telewizorze. Należy polecić do wszystkich urządzeń elektronicznych, z którymi mogą połączyć się bezprzewodowo oraz za pomocą przewodu.

Po tak dobrej ocenie kolejne polecenia są jedynie formalnością. Tupolec pisze, że głośniki bezprzewodowe Trust w budżetowym segmencie nie mają sobie równych, głośne, pełne basu, a do tego estetyczne i niezawodne, Bluetooth działa bez zarzutu, a Rafał dodaje: Bardzo korzystny wybór i idealny balans ceny do jakości. Nasi klienci zdecydowanie polecają ten model głośników bezprzewodowych do laptopa, więc z pewnością warto rozważyć ich wybór.

CZY WIESZ, ŻE...

Niektórzy decydują się na podłączanie do laptopa przenośnych głośników bezprzewodowych. Jest to jednak alternatywa, która może irytować – takie głośniki będą się bowiem regularnie rozładowywały i trzeba je będzie podłączać do zasilania.

Głośniki bluetooth do laptopa Creative Sound BlasterX Katana

Kolejnymi świetnymi głośnikami bezprzewodowymi do komputera, choć z zupełnie innej kategorii cenowej, są Creative Sound BlasterX Katana. Wybierając je, masz jednak pewność, że zyskujesz produkt bardzo wysokiej jakości, o czym zresztą świadczą doskonałe komentarze naszych klientów: Świetne, kompaktowe głośniki doskonałej jakości. Bas jest niesamowity, słuchanie muzyki/oglądanie filmów/gra na komputerze to czysta przyjemność. Co najlepsze, głośniki obsługują Bluetooth i mogą służyć jako wieża (gdy włączamy aplikację przez smartfona, głośniki w telefonie się wyłączają, dzięki czemu nie ma kakofonii) czy do słuchania radia czy plików. Jest też USB, które pozwala na odtwarzanie muzyki bezpośrednio, bez dodatkowych urządzeń – to tylko fragment wyczerpującej recenzji użytkownika Ja. W superlatywach wypowiadają się o tych głośnikach także inni użytkownicy, pisząc np.: Dobry soundbar na biurko, świetny dźwięk i wykonanie, czy też: Soundbar robi wrażenie. Dźwięk jest czysty, bas wyraźny, sprzęt napakowany technologiami i jest wysokiej jakości, oceniam go na 10/10.

Hama PR-2180Inne modele bezprzewodowych głośników do laptopa

Warto także zwrócić uwagę na kilka innych głośników bezprzewodowych do komputera, o których nasi klienci pisali pochwalne opinie. Trust Evon Wireless 2.1 Bluetooth został uznany za sprzęt, którego stosunek jakości do ceny jest bardzo korzystny, a także wskazują na dobrą jakość połączenia Bluetooth i mocne basy. Logitech Z207 został doceniony natomiast za możliwość połączenia z urządzeniami Apple’a oraz za brzmienie przy bezprzewodowym połączeniu. Warto także zwrócić uwagę na głośniki Bluetooth do laptopa Hama PR-2180, które działają bardzo szybko i wyróżniają się dobrą jakością dźwięku. Wykorzystaj rekomendacje naszych klientów, aby kupić głośniki bezprzewodowe do komputera, które Cię nie zawiodą.

Jeśli jednak szukasz tradycyjnych głośników do komputera, koniecznie sprawdź nasz artykuł: Głośniki do komputera do 1000 zł – ranking TOP 7.

60% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
60% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link