Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Wydajność oczyszczacza

 Parametr informuje o tym, jak dużo powietrza oczyszczacz przefiltruje w ciągu 1 godziny pracując z największą mocą. W zależności od modelu wydajność oczyszczaczy wynosi od około 60 do nawet około 1000 m3/h.

Wybierając oczyszczacz zwróć uwagę nie tylko na powierzchnię pomieszczenia, ale również na jego objętość. Ze względu na różną wysokość, pomieszczenia o tej samej powierzchni mogą się znacznie różnić pod względem objętości. Im wyższa wydajność urządzenia tym urządzenie szybciej oczyści powietrze w pomieszczeniu.

Pamiętaj, że skuteczny oczyszczacz powinien czterokrotnie przefiltrować powietrze w danym pomieszczeniu w ciągu 60 minut.

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów