Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Wydajność oczyszczacza

 Parametr informuje o tym, jak dużo powietrza oczyszczacz przefiltruje w ciągu 1 godziny pracując z największą mocą. W zależności od modelu wydajność oczyszczaczy wynosi od około 60 do nawet około 1000 m3/h.

Wybierając oczyszczacz zwróć uwagę nie tylko na powierzchnię pomieszczenia, ale również na jego objętość. Ze względu na różną wysokość, pomieszczenia o tej samej powierzchni mogą się znacznie różnić pod względem objętości. Im wyższa wydajność urządzenia tym urządzenie szybciej oczyści powietrze w pomieszczeniu.

Pamiętaj, że skuteczny oczyszczacz powinien czterokrotnie przefiltrować powietrze w danym pomieszczeniu w ciągu 60 minut.

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację