Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Bravia Sync

Dotyczy Towarów marek:
Sony
Funkcja, która dzięki wykorzystaniu standardu HDMI CEC umożliwia sterowanie, z jednego zdalnego pilota wieloma urządzeniami. Funkcja Bravia Sync jest kompatybilna z telewizorem, odtwarzaczem Blu-ray/DVD, wzmacniaczem AV, itp. firmy Sony wyposażonym w funkcję sterowanie przez HDMI.
Czytaj więcej
Funkcja BRAVIA Sync umożliwia sterowanie innymi urządzeniami marki Sony, takimi jak kamera Handycam® lub odtwarzacz Blu-ray Disc™, za pomocą pilota zdalnego sterowania telewizora BRAVIA. To kolejny genialnie prosty sposób na osiągniecie dodatkowych korzyści z produktów firmy Sony. Jeśli na przykład odtwarzacz Blu-ray Disc™ jest połączony z telewizorem BRAVIA TV za pomocą kabla HDMI™, można oglądać filmy, naciskając przycisk odtwarzania na pilocie BRAVIA. Jeśli natomiast do telewizora BRAVIA jest za pomocą analogicznego kabla podłączony aparat cyfrowy Cyber-shot, pilot telewizora może służyć do oglądania filmów i zdjęć zapisanych w urządzeniu.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację