Siemens logo

Suszarki Siemens
Innowacyjna technologia - gdy
liczy się czas.

zobacz więcej

Wygoda użytkowania bez konieczności czyszczenia wymiennika ciepła.

Wyjątkowo szybki program suszenia z automatyczną kontrola temperatury.

Doskonałość do zabudowy

Dzięki estetycznemu urokowi, tak eleganckiemu i wybitnemu, seria do zabudowy iQ700 gwarantuje, że Twoja kuchnia stanie się tematem rozmów w Twoim domu.

Ekspresy do kawy z serii EQ

Dla miłośników kawy. W pełni automatyczne ekspresy marki Siemens, zostały opracowane dla osób, które pragną przeżywać wspaniałe kawowe chwile każdego dnia.

Piekarniki marki Siemens z prezentem!

Kup piekarnik marki Siemens objęty promocją, a 4-częściowy zestaw garnków otrzymasz w prezencie.

zobacz więcej

Promocja trwa od 17.09.2018 r. do 17.12.2018 r. lub do wyczerpania puli premii. Szczegóły oraz regulamin promocji dostępne na ulotce lub na stronie: www.siemens-home.bsh-group.com/pl/

Home Connect

Sterowane przez Wi-Fi sprzęty gospodarstwa domowego marki Siemens mogą już być obsługiwane poprzez aplikację Home Connect, ale teraz, technologia ta łączy Twoje urządzenia z różnymi partnerami – zmieniając Twój dom w połączony dom. Odkryj, jak możliwość połączenia tworzy nowe perspektywy, które wzbogacają każdy aspekt Twojego codziennego życia. Otwórz się na innowacyjny styl życia i pozwól przyszłości wprowadzić się do swojego domu.

Zobacz więcej

Przedstawiamy Ci życie pełnie nieskończonych możliwości.

Bierzemy codzienne chwile i zmieniamy je w nadzwyczajne doświadczenia. Upraszczając Twoje życie i dodając godzin do Twojego dnia. Rewolucjonizując sposób w jaki prowadzisz dom, poprzez przełomowe innowacje.