Siemens logo

Nawet do 300 zł na Karcie Podarunkowej
przy zakupie pralki Siemens!

Promocja trwa od 11.02.2019 r. do 31.03.2019 r. lub do wyczerpania puli premii i obejmuje wybrane modele: WM12T660PL, WM14T46EPL, WM14T56EPL, WM12W690PL, WM12W790PL, WM12Y891PL.

Szczegóły w regulaminie dostępnym w sklepach
oraz na stronie www.euro.com.pl

> Dowiedz się więcej

Kup suszarkę Siemens
i odbierz premię!

Suszarki Siemens z funkcją SelfCleaning Condenser automatycznie oczyszczają wymiennik ciepła, zapewniając najwyższą jakość pracy suszarki oraz niezmiennie niskie zużycie energii przez cały okres użytkowania.

> Dowiedz się więcej

Doskonałość do zabudowy

Dzięki estetycznemu urokowi, tak eleganckiemu i wybitnemu, seria do zabudowy iQ700 gwarantuje, że Twoja kuchnia stanie się tematem rozmów w Twoim domu.

Ekspresy do kawy z serii EQ

Dla miłośników kawy. W pełni automatyczne ekspresy marki Siemens, zostały opracowane dla osób, które pragną przeżywać wspaniałe kawowe chwile każdego dnia.

Piekarniki Siemens IQ500 z szybkim
nagrzewaniem i termoobiegiem 3D

> Dowiedz się więcej

Home Connect

Sterowane przez Wi-Fi sprzęty gospodarstwa domowego marki Siemens mogą już być obsługiwane poprzez aplikację Home Connect, ale teraz, technologia ta łączy Twoje urządzenia z różnymi partnerami – zmieniając Twój dom w połączony dom. Odkryj, jak możliwość połączenia tworzy nowe perspektywy, które wzbogacają każdy aspekt Twojego codziennego życia. Otwórz się na innowacyjny styl życia i pozwól przyszłości wprowadzić się do swojego domu.

Zobacz więcej

Przedstawiamy Ci życie pełnie nieskończonych możliwości.

Bierzemy codzienne chwile i zmieniamy je w nadzwyczajne doświadczenia. Upraszczając Twoje życie i dodając godzin do Twojego dnia. Rewolucjonizując sposób w jaki prowadzisz dom, poprzez przełomowe innowacje.