Kawa na szarym blacie

Przygotuj kawę

za naciśnięciem jednego przycisku

Kawa na szarym blacie

Zaparz kawę

jak prawdziwy

włoski barista

Kawa na szarym blacie

Zadbaj o smak

swojej kawy

Kawa na szarym blacie

Zobacz esencję

włoskiego designu

Z miłości do włoskiej kawy

Łączenie piękna z funkcjonalnością to esencja marki De’Longhi. Chcemy, by nie tylko Twoje posiłki czy kawa zachwycały zmysły – chcemy, by swoim designem i innowacjami oczarowywały również urządzenia, które je przygotowują. Dlatego w Twoje ręce oddajemy cały wachlarz przepisów na cudowną kuchnię i zaprojektowane ze smakiem dni.

Kawa na szarym blacie

Jako marka z włoskim charakterem najlepiej wiemy, jak tworzyć ekspresy, które z każdego ziarenka wydobędą głębię smaku. Magia tkwi w dbałości o szczegóły i rozumieniu kawowych potrzeb, dlatego prezentujemy Ci wszechstronne urządzenia na miarę różnych gustów. Wszystko po to, by każdy mógł cieszyć się kawą jak z włoskiej kawiarni… zaparzoną w zaciszu własnego domu.

Ekspresy automatyczne

Ekspresy automatyczne

Cenisz sobie wygodę i najlepszą jakość? Nasze urządzenia to esencja innowacji. Stalowy młynek to gwarancja niezawodności na długie lata, a odpowiednia konstrukcja pomaga łatwo dbać o ekspres.

Ukłonem w stronę wielbicieli różnorodności jest system spieniania mleka LatteCrema, szeroka gama automatycznych przepisów dostępnych w menu oraz personalizacja ustawień. Wszystko po to, by idealną kawę tworzyć już za 1 przyciskiem.

Zobacz więcej
Ekspresy automatyczne

Ekspresy kolbowe

Dla wielu liczy się nie tylko picie świeżo zaparzonej kawy, ale również proces jej przygotowywania. I właśnie z myślą o tych kawoszach, którzy chcieliby stać się domowymi baristami, stworzyliśmy nasze ekspresy kolbowe.

Zachwycają zarówno designem, jak i funkcjami pozwalającymi na dopasowanie ustawień do swoich potrzeb na każdym etapie parzenia kawy.

Zobacz więcej
Ekspresy automatyczne

Akcesoria

Chcemy, by cieszenie się smakiem najlepszej kawy zawsze było dla Ciebie przyjemnością. Dlatego stworzyliśmy zestaw akcesoriów, które nie tylko zadbają o wnętrze Twojego ekspresu, ale też upiększą każdy moment spędzony w dobrym kawowym towarzystwie.

Wśród naszych produktów znajdziesz designerskie szklanki czy kawowe mieszanki, a także preparaty do odkamieniania urządzenia, czyszczenia systemu mlecznego LatteCrema oraz filtry do wody.

Zobacz więcej
Ekspresy automatyczne

Kolekcje czajników i tosterów

Doskonale wiemy, że kawa to nie wszystko. Dlatego wśród naszych produktów znajdziesz też niezwykłe kolekcje czajników i tosterów. Każda kolekcja to inny styl, dzięki czemu na taki duet znajdzie się miejsce w każdej kuchni.

Chcemy wypełnić ją pięknem, więc zadbaliśmy o każdy szczegół – od idealnie dobranych kolorów, przez wypracowane formy, aż po kunsztownie wykończone detale. Oto idealna ozdoba każdego Twojego dnia.

Zobacz więcej
Kawa na szarym blacie
Logo Delonghi

Zaproś do siebie produkty De’Longhi

Chcemy Cię inspirować. Chcemy Cię zachwycać. Chcemy spełniać Twoje oczekiwania. Dlatego zawsze otrzymujesz od nas tylko najlepszą jakość pod postacią niebanalnego designu wypełnionego mocą innowacji De’Longhi.

Na szybkie poranki, wypełnione planami popołudnia i zrelaksowane wieczory – marka De’Longhi to przepis na Twój dzień w pięknym stylu. Poznaj lepiej nasze produkty.