Trymer do brody – modele polecane przez naszych klientów

Autor: Klaudia

Jeśli minimum kilka razy w tygodniu patrzysz w lustro i zastanawiasz się, jak przystrzyc brodę, by wyglądała schludnie, estetycznie i modnie, z całą pewnością powinieneś sprawić sobie funkcjonalny i trwały trymer do zarostu. Dzięki niemu będziesz mógł zadbać o wygląd jeszcze lepiej. Przekonaj się, jakie modele uznali za najlepsze zadowoleni użytkownicy i wybierz odpowiedni dla siebie.

Trymer do zarostu z akumulatorem

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- co to jest trymer i czym różni się od maszynek,

- który trymer do brody z akumulatorem wybrać,

- który trymer do zarostu na baterie cieszy się uznaniem.

Co to jest trymer i czym różni się od maszynek?

Skoro zainteresował Cię artykuł o konkretnych modelach trymerów do zarostu, zapewne doskonale wiesz, czym jest to nowoczesne urządzenie do pielęgnacji brody. Przymomnijmy, czym różni się ono od pokrewnych sprzętów.
  • Trymer do zarostu to urządzenie służące do regulowania długości i stylizowania zarostu, przede wszystkim brody. Może mieć różnorodne nakładki, dzięki którym łatwiej wykonuje się dany rodzaj strzyżenia. Dobry trymer do brody ma wąskie i ostre ostrza, więc strzyże precyzyjnie, ale na małym obszarze. Ma wiele regulacji cięcia – nadaje się także dla panów, którzy lubią nosić swoje brody i wąsy długie.

CZY WIESZ, ŻE...

Odmianami trymerów do brody są nieco mniejsze urządzenia do usuwania włosków z brwi, nosa czy uszu. Często także klasyczne trymery wyposażone są w specjalne, wymienne końcówki, które rozszerzają ich funkcjonalność.

  • Golarka do zarostu jest urządzeniem wykorzystywanym przede wszystkim do całkowitego golenia wybranych partii ciała, przede wszystkim twarzy. Ma szersze ostrza, więc usuwanie drobnych i pojedynczych włosków, a także wycinanie szczegółowych wzorków byłoby albo bardzo trudne, albo wręcz niemożliwe. To urządzenie przydatne dla panów, którzy cenią gładką skórę.
  • Pielęgnacja brody przy użyciu trymera męskiegoGolarka do włosów, choć wymienienie jej tu może budzić zaskoczenie, wciąż bywa mylona z golarką do zarostu oraz trymerem do brody. Należy zapamiętać, że urządzenie nadaje się tylko do włosów na głowie: gęstszych, mocniejszych, grubszych. Golarka do włosów sprawdzi się do golenia brody tylko w takim wypadku, jeśli mężczyzna znudzi się swoim bujnym zarostem będzie chciał go znacząco skrócić. Wówczas – zanim w ruch pójdzie trymer do zarostu – wykorzysta właśnie golarkę do włosów.

Jeśli wciąż masz dylemat, czy lepiej wybrać specjalistyczny trymer do brody, czy maszynkę do strzyżenia, 
przeczytaj poświęcony tej kwestii artykuł.

Dobry akumulatorowy trymer do brody

Aby trymer do zarostu był wygodny w użytkowaniu i poręczny, nie może ograniczać go przewód. Z tego względu najczęściej polecane są męskie gadżety zasilane albo akumulatorem, albo bateriami. Wśród modeli akumulatorowych uznaniem naszych klientów cieszą się:
  1. Remington PG6130, który działa aż 40 minut bez przerwy – w tym czasie pozwoli wystylizować nawet najbardziej wymagającą brodę. Urządzenie można bez obawy o uszkodzenie spłukiwać pod wodą oraz przechowywać w łazience, gdzie panuje podwyższona wilgoć. W zestawie znajdują się nasadki do wycinania włosów z uszu i nosa, a także – jak podkreślają klienci – z pieprzyków i innych wrażliwych miejsc. To częsty wybór osób, którym zależy na rozszerzonej funkcjonalności, ponieważ ma dużo różnorodnych końcówek.
  2. Philips BT3206/14 to model dla osób ceniących ergonomiczny kształt trymera męskiego i długą pracę – działa nawet przed 45 minut. Dzięki zmiennemu napięciu zasilania można go ładować w Polsce i na wyjeździe za granicą, dlatego idealnie sprawdzi się podczas wyjazdu. Użytkownikom przypadł do gustu m.in. z uwagi na brak konieczności oliwienia i obecność precyzyjnej nasadki do detali. Ostrza ze stali nierdzewnej są trwałe i odporne na wilgoć.
  3. Babyliss E886E sprawdzi się w kolekcji brodaczy wymagających i cierpliwych. Pozwala na pracę przez pełną godzinę i ma aż 48 zróżnicowanych ustawień strzyżenia. W razie wyczerpania akumulatora ma tryb szybkiego ładowania na jedno golenie. Klientom podoba się duży i czytelny wyświetlacz LED, na którym wybiera się ulubione tryby golenia. Trymer męski jest dostępny w komplecie ze stacją ładującą i szczoteczką.

Koniecznie sprawdź całą ofertę trymerów do zarostu zasilanych akumulatorem
.

Trymer męski na baterie

Trymer do brody Remington z nasadką do przycinania włosów w nosie i uszachDrugim rodzajem funkcjonalnego trymera do brody jest model na baterie. Kiedy ulegnie rozładowaniu, wymienisz ogniwa i po kłopocie! Urządzenie jest równie chętnie kupowane co trymer męski z akumulatorem. Najpopularniejsza trójka to:
  1. Philips NT5180/15, wykorzystywany z równym powodzeniem do przycinania i modelowania brody i wąsów, jak i usuwania włosów w miejscach takich jak uszy i nos. Ma kilka trybów długości strzyżenia i jest w pełni wodoodporny – możesz używać go podczas brania prysznica. Jest niewielki i bez trudu mieści się w etui. To trymer do zarostu często kupowany przez kobiety ukochanym brodaczom. Kierują się prostotą, niezawodnością i estetyką wykonania, a obdarowani panowie są zadowoleni.
  2. Philips NT3160/10 to model wizualnie zbliżony do powyższego. Ma nieco skromniejsze wyposażenie, bo jedynie etui i dwie wymienne nasadki, jednak wciąż cechuje się wysoką wydajnością i pełną wodoodpornością. Jest lekki i poręczny, a przy tym pozwala na mocny chwyt – nie ma obawy, że się wyślizgnie. Klienci doceniają go za gładkie golenie bez szarpania, łatwość korzystania oraz prostotę w utrzymaniu w czystości. Kupują go i panie dla swych mężczyzn, i panowie sami dla siebie.
  3. Philips NT1150/10 jest kolejną propozycją z trójki zwycięskich trymerów męskich na baterie. To urządzenie bardzo atrakcyjne cenowo i o podstawowej funkcjonalności – doskonałe na początek przygody z pielęgnacją zarostu. Jest wodoodporne, ergonomiczne i wydajne. Znajdujące się w nim ostrze zostało wykonane ze stali nierdzewnej, więc nie pokryje się rdzą. Według zadowolonych użytkowników przedstawia najlepszy, bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny. Ci mężczyźni, którzy kupili go jako pierwszy trymer do brody, często zostawiają go na wypadek, gdyby ten nowszy model zawiódł.

Jeśli to właśnie trymer do zarostu na baterie zainteresował Cię bardziej, 
sprawdź pełną ofertę w sklepie internetowym Euro!

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę