Data publikacji: 14 listopada 2018
Autor: Sara
ARTYKUŁ - PORADNIK

PlayStation Plus – co to jest i jak wykupić abonament?

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Podziel się: Dodaj do Facebooka Wrzuć na Twittera Pinterest
Poleć znajomemu
Drukuj

Jeśli masz konsolę PlayStation i chcesz mieć dostęp do dodatkowych gier i szeregu ciekawych usług, w tym do trybu multiplayer, zapoznaj się z możliwością subskrypcji PlayStation Plus. Sprawdź, czym jest PlayStation Plus i jak wykupić abonament.

Gra na konsoli PlayStation

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- czym jest PlayStation Plus,
- co dostaniesz w abonamencie,

- jak wykupić PlayStation Plus.

PlayStation Plus – co to jest?

Abonamenty związane z dostępem do usług internetowych są coraz powszechniejsze. Dzięki nim możesz zyskać dostęp do wielu treści bez konieczności płacenia za każdym razem.
Przykładowo, wykupienie abonamentu w serwisie muzycznym pozwoli Ci przesłuchać dziesiątki tysięcy albumów. Dzięki dostępowi do serwisu streamingowego możesz oglądać ulubione seriale i filmy bez konieczności wybierania się do sklepu po DVD czy Blu-ray.
Na podobnej zasadzie działają abonamenty oferowane przez producentów konsol. Sony uruchomiło swój program PlayStation Plus w 2010 r., jego liczba subskrybentów przekracza obecnie 34 miliony osób.
przenośną konsolę PS Vita lub PlayStation 4, abonament PlayStation Plus może znacznie uprzyjemnić Twoje wrażenia z grania. W przystępnej cenie dostaniesz dostęp do usług, które pozwolą Ci m.in. zaoszczędzić na grach.

Co dostaniesz w abonamencie PlayStation Plus?Sony Subskrypcja PlayStation Plus 12 miesięcy

Konto PlayStation Plus to bardzo dobre rozwiązanie, jeśli chcesz regularnie powiększać swoją kolekcję tytułów. Co miesiąc w ramach abonamentu PlayStation Plus dostaniesz przynajmniej dwie gry. Często są to tytuły z najwyższej półki.
Co ważne, biblioteka gier PlayStation Plus obejmuje nie tylko produkcje na PlayStation 4. Będziesz się mógł cieszyć z darmowych tytułów co miesiąc również wtedy, gdy masz PlayStation 3 lub przenośną konsolę PS Vita.
Abonament PlayStation Plus daje również możliwość zakupu w promocyjnych cenach. Dzięki dostępowi do tej usługi będziesz mógł taniej kupić szereg gier. W porównaniu ze standardowymi zniżkami w PlayStation Store rabaty potrafią być dwa razy wyższe. Niejednokrotnie ceny gier są obniżone o ponad 60%, dotyczy to też dodatków oraz zamówień przedpremierowych.
W przypadku PS4 abonament daje Ci możliwość skorzystania z jeszcze jednej ważnej usługi. Konto PlayStation Plus na PS4 zapewni Ci dostęp do trybu wieloosobowego online. Będziesz mógł grać z tysiącami innych graczy w trybie multiplayer.

 

Proponowane Towary:

Sony PlayStation Network 15 zł [kod aktywacyjny] <%– –%>
Sony Subskrypcja PlayStation Plus 3 m-ce [kod aktywacyjny] <%– –%>
Sony PlayStation Network 30 zł [kod aktywacyjny] <%– –%>
Sony Subskrypcja PlayStation Plus 12 m-ce [kod aktywacyjny] <%– –%>
Sony Doładowanie PlayStation Network 100 zł  [kod aktywacyjny] <%– –%>

Jak wykupić PlayStation Plus?Pad do gry z biblioteki PlayStation Plus

Konto Plus na PlayStation 4 i pozostałe konsole Sony ma trzy warianty subskrypcji. Możesz wykupić abonament na miesiąc, trzy miesiące lub na cały rok. Im dłuższy okres, tym korzystniejsza cena.
Za abonament na PS4 możesz zapłacić bezpośrednio z poziomu konsoli. Wystarczy, że w menu głównym otworzysz PlayStation Store i przewiniesz do zakładki PlayStation Plus. W podobny sposób wykupisz abonament, korzystając z przeglądarki na komputerze, wchodząc na stronę PlayStation Store.
Dostęp do PlayStation Plus możesz uzyskać również za pomocą kodu aktywacyjnego, który znajdziesz w ofercie RTV Euro AGD w kategorii Paystation Network. Co więcej, wybierając np. opcję Sony Subskrypcja PlayStation Plus 12 m-ce [kod aktywacyjny] zapłacisz mniej, niż gdybyś wykupował abonament bezpośrednio w PlayStation Store. Kod aktywacyjny może być też świetnym prezentem dla innego gracza, który możesz ofiarować np. na święta.
Masz konsolę PlayStation 4 i interesuje Cię wirtualna rzeczywistość? Przeczytaj nasz artykuł Najlepsze gry na PlayStation VR – poznaj opinie naszych klientów.
Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Podziel się: Dodaj do Facebooka Wrzuć na Twittera Pinterest
Poleć znajomemu
Drukuj
Zobacz inne porady dotyczące wyboru sprzętu
Prezentujemy porady i wskazówki dotyczące tego co wybrać i jak wybrać.
Przejdź na stronę główną porad dotyczących wyboru sprzętu

Pokaż artykuły

według kryteriów
Pokaż wybrane artykuły

Poinformuj

nas o czym powinniśmy napisać Wyślij

Ostatnio

dodane artykuły

Telefony Samsung - poznaj najlepsze modele z 2018 roku

Sprawdź, jakie są najciekawsze telefony Samsunga z 2018 roku!
Zobacz więcej   

Telefony Samsung - sprawdź, jaki smartfon kupisz w 2019 roku

Sprawdź, jakie telefony Samsunga mają premierę w 2019!
Zobacz więcej   

Telefony Huawei – poznaj najlepsze modele z 2018 roku

Najlepsze telefony Huawei z 2018 roku – zobacz, który warto kupić.
Zobacz więcej   

Znajdź nas