Najlepszy projektor Full HD 3D według opinii naszych klientów

Autor: Joanna

Chcesz kupić projektor multimedialny, z którego pomocą w domowym zaciszu obejrzysz film lub zagrasz w grę na dużym ekranie? Możesz wybierać spośród wielu modeli, które oferują funkcję trójwymiarowego obrazu, a także posiadają wysoką rozdzielczość – zobacz, jakie rzutniki Full HD 3D polecają nasi klienci i na co zwracają uwagę!

Projektor 3D zamontowany pod sufitem

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- na jakie parametry rzutników Full HD 3D zwracają uwagę klienci,

- jakie projektory mobilne polecają użytkownicy,

- które projektory Full HD 3D są ich zdaniem najlepsze.

Projektor Full HD 3D – czym się kierują klienci przy wyborze?

Para ogląda film 3D na domowym projektorzeAby wybrać rzutnik, który spełni Twoje oczekiwania, a przy tym nie wykroczy poza założony budżet, warto przyjrzeć się parametrom najciekawszych modeli. Które cechy projektora 3D są jednak priorytetowe? Klienci, którzy kupili rzutnik Full HD z funkcją wyświetlania w trójwymiarze, w recenzjach zwracają uwagę przede wszystkim na jakość obrazu oraz łatwość obsługi urządzenia.
Te zalety chwalą na przykład użytkownicy projektora Full HD BenQ W2000: Rewelacyjne odwzorowanie barw i świetna czerń! Ponadto przy użyciu szarego ekranu w pełni zastępuje telewizor LCD. – pisze Pacu. Z kolei użytkowniczka Velouria dodaje: Zachwyca mnie jego czułość odwzorowania barw, rewelacyjna ostrość obrazu, krótki czas reakcji i kontrast, jaki osiągam przy wyświetlaniu obrazów z laptopa na lekcjach historii sztuki.
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wybrać idealny rzutnik? Przeczytaj nasz artykuł: Projektor Full HD 3D – jak wybrać?

Przenośny projektor – opinie użytkowników

Epson EH-TW5650 3DWadą większości projektorów jest fakt, że sprzęt ten sporo waży i nie jest zbyt poręczny. Szczególnie jeśli zależy Ci na dużej mocy lampy, która pozwoli uzyskać świetne efekty w obrazie 3D, większość dostępnych w sprzedaży projektorów może okazać się zbyt ciężka. Na rynku znajdziesz jednak projektory Full HD 3D stworzone dla mobilnych osób, które chcą mieć możliwość przenoszenia urządzenia między pomieszczeniami czy zabierania sprzętu do pracy bez większego wysiłku.
Do takich modeli można zaliczyć rzutnik 3D LG PF1000U – to niewielki, przenośny sprzęt o sporej mocy, pozwalającej na wyświetlanie obrazu o przekątnej 100 cali, co docenią nie tylko miłośnicy filmów trójwymiarowych. O funkcjach tego projektora użytkownik Damiands napisał: (...) bardzo cicha praca, wbudowany tuner TV, bezprzewodowa łączność z innymi urządzeniami. Urządzanie małe i łatwe w montażu.
Z kolei Marcin Z. opisał rzutnik w ten sposób: Kapitalny sprzęt o bardzo dobrych parametrach, z którego skorzystasz w prawie każdym pomieszczeniu na różnych kolorach ścian, można go zabrać na każdy wyjazd. Mały, lekki, zgrabny. Polecam!

Najlepszy rzutnik Full HD 3D – opinie klientów

Jeśli szukasz projektora, który najlepiej sprawdzi się do oglądania filmów trójwymiarowych, zwróć uwagę na model Epson EH-TW5650 3D. Jest to rzutnik, który cieszy się największą liczbą pozytywnych ocen wśród klientów – decydują o tym świetne parametry tego urządzenia, wiele nowoczesnych funkcji, a także nowoczesna potrójna matryca. Jak pisze Joanna, która kupiła ten model w sklepie RTV Euro AGD: Posiadam projektor od ok. 6 miesięcy. Jakość obrazu niezmiennie jest zachwycająca (...).
Projektor jest też polecany przez miłośników kina 3D – użytkownik Warlo chwali ten model: Miałem plazmę z funkcją 3D i widziałem efekt, ale nie robił on większego wrażenia, przeważnie szukało się go na siłę. Przy projektorze filmy 3D sprawdzają się znakomicie, jakość obrazu oraz efekt biją moje lokalne kino na głowę.

WARTO WIEDZIEĆ

Jeśli chcesz korzystać z projektora do wyświetlania filmów w 3D, nie wystarczy rzutnik Full HD z taką funkcją. Każdy z widzów będzie także potrzebować okularów 3D, które musisz dodatkowo dokupić.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link