Grill elektryczny – poznaj opinie naszych klientów

Autor: Joanna

Grill elektryczny to przydatne urządzenie, dzięki któremu przyrządzisz ulubione niskotłuszczowe dania wygodnie i bez uciążliwego dymu. Czy jednak warto inwestować w dodatkowy sprzęt kuchenny? Jeśli nie jesteś pewien, czy w Twoim domu sprawdzi się grill elektryczny czy zwykła patelnia grillowa, opinie naszych klientów na pewno okażą się przydatne. 

 Grill elektryczny może być używany w domu i na zewnątrz

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- co nasi klienci myślą o zakupionym grillu elektrycznym,
- jakie wady i zalety ma grill domowy zdaniem naszych klientów.

Jaki grill elektryczny wybrać? Poznaj opinie naszych klientów

Grille elektryczne mogą przydać się nie tylko latem, w sezonie pieczonych mięs, kiełbasek czy grillowanych warzyw spożywanych z rodziną na świeżym powietrzu. Urządzenie sprawdza się w kuchni do przyrządzania dań przez cały rok. Możesz też zanieść swój grill elektryczny na balkon i cieszyć się smażeniem kiełbasek także tam, gdzie nie możesz rozpalić tradycyjnego grilla.
Przypieczone warzywa na grillu elektrycznymZ drugiej strony, grill domowy to dodatkowy sprzęt, który zajmuje przestrzeń na blacie i wymaga uciążliwego mycia. Co osoby, które kupiły urządzenie, sądzą na temat grilla elektrycznego? Opinie naszych klientów o tym, czy warto było zainwestować w to urządzenie, są raczej pozytywne:
Świetny grill do grillowania w domu, spokojnie po rozłożeniu można grillować mięso dla 4 osób. Tacki, mimo że niezdejmowalne, myją się łatwo za pomocą zwykłej gąbki – pisze Iza w recenzji składanego grilla domowego RAVEN EGE002.
Duża radość, produkt obsługuje się instynktownie, jakość wykonania niezła –podsumowuje Navigator, posiadaczka składanego grilla Tefal Super Grill GC451B. Dopracowałbym mocowanie elementów, które można myć, bo trzeba do tego faceta, ale ogólnie wszystko działa jak powinno. Dobry zakup, smaczne jedzenie.
Aword, który także kupił w naszym sklepie ten grill elektryczny, podkreśla, że urządzenie sprawdziło się w szybkim i łatwym przyrządzaniu posiłków: Kupując ten produkt byłem pełen obaw, czy sprawdzi się u mnie w domu. Po 6 miesiącach użytkowania mogę polecić wszystkim zainteresowanym. Szybkość zrobienia jakiegoś posiłku z grilla i prostota wręcz niewiarygodna.

Polecane grille elektryczne
  • 599 zł
  • 799 zł
  • 249 zł
  • 319 zł
  • 599 zł

Grill domowy – wady i zalety

Tak jak każdy sprzęt AGD, tak swoje zalety i wady ma także grill elektryczny. Opinie naszych klientów opisują plusy i minusy modeli, na które się zdecydowali.
Osoby, które kupiły u nas grill składany RAVEN EGE003 zauważają, że moc urządzenia nie jest wystarczająco duża, aby przyrządzić w nim niektóre dania. Produkt prędzej do użytku jako toster, a nie grill. Zbyt mała moc na grillowanie mięsa, kiełbas czy warzyw. Chyba że pokroimy w bardzo cienkie plasterki (...) – wskazuje Tatiana. Z mocy swojego grilla elektrycznego zadowolony jest natomiast patrykpppp, który używa modelu RAVEN EGE001: Dla tych, którzy się wahają: sprzęt warty kupna, szybko się nagrzewa, płyta nie do końca równomiernie się nagrzewa, ale po rozgrzaniu bardzo dobrze daję radę (w końcu to grill elektryczny), steki i karkówkę smaży wyśmienicie (…).

WSKAZÓWKA

Jeśli chcesz używać urządzenia do grillowania mięs, najlepiej będzie zdecydować się na model o mocy co najmniej 1000-1500 W. Sprzęt o słabszych parametrach sprawdzi się m.in. do opiekania pieczywa.

Grill elektryczny można wykorzystać do pieczenia ryb

Jak wyczyścić grill elektryczny?

Innym aspektem, który poruszają użytkownicy grilla domowego, jest czyszczenie urządzenia. Klienci, którzy zdecydowali się na model bez wyjmowanych tacek, narzekają na niewygodę podczas ich mycia. Piszą o tym na przykład posiadacze RAVEN EGE002: Ogółem OK, ale niestety płyty są wmontowane na stałe i to uniemożliwia wygodne mycie – zauważa Kaczka. Potwierdza to opinia xagax: (...) jedyny minus to czyszczenie niezdejmowane płytki.
Klienci, którzy kupili grill domowy z wyjmowanymi tackami, mogą cieszyć się możliwością czyszczenia urządzenia z pomocą zmywarki:
Ten grill to rewelacja! Dobiera czas pieczenia steku, nie ma przy tym chmury dymu, dodatkowo robi się jedzonko przy gościach a rewelacyjny wygląd też robi wrażenie. Tacki wyciera się papierem i wkłada kolejną porcję do grillowania. Potem po prostu tacki wkłada się do zmywarki. Zawsze jest czysty! Polecam
– pisze Anna, posiadaczka grilla elektrycznego Tefal GC722D OptiGrill + XL.  
Zdecydowałeś się kupić grill elektryczny? Ranking pomoże Ci wybrać najlepszy model:Grill elektryczny – ranking TOP10.
 
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link