Codzienna pielęgnacja z uśmiechem – pięć ciekawych produktów

Autor: Redakcja

Najnowsze technologie ułatwiają dbanie o zdrowie i urodę. Irygator do zębów i szczoteczka elektryczna zapewnią piękny uśmiech, depilator dyskowy – gładką skórę jej fanom, golarka to perfekcyjna stylizacja brody, a prostownica – gładkie i lśniące włosy. Proponujemy pięć produktów, z którymi codzienna pielęgnacja będzie czystą przyjemnością.

 

Kompleksowa pielęgnacja jamy ustnej – Philips HX3806/33

Irygator do zębów Philips HX3806/33 to łatwe i szybkie czyszczenie przestrzeni między zębami i wzdłuż linii dziąseł. Dzięki wyrzucanemu pod ciśnieniem strumieniowi wody możemy dokładnie usunąć resztki jedzenia i osady, także z trudno dostępnych miejsc, np. spomiędzy tylnych zębów. Taka pielęgnacja zapobiega próchnicy, poprawia kondycję dziąseł i zapobiega powstawaniu stanów zapalnych w jamie ustnej.

Irygator Philips HX3806/33 pracuje w dwóch trybach:

  Clean – ciągły strumień wody przeznaczony do codziennej pielęgnacji jamy ustnej;
  DeepClean – strumień z pulsacjami do głębokiego czyszczenia.


Do dyspozycji jest też trzystopniowa regulacja ciśnienia wody – można je więc dopasować do własnych potrzeb. Zasilany akumulatorowo Philips HX3806/33 jest wygodny w użyciu – na jednym ładowaniu pracuje nawet przez dwa tygodnie. Irygator, aby zapewnić maksymalne rezultaty (zgodnie z deklaracją producenta usuwa do 99,9% płytki bakteryjnej) wykorzystuje zaawansowaną technologię:

  QuadStream – skupia wodę w 4 szerokich strumieniach, dzięki czemu strumień może pokrywać większy obszar, nawet 8-krotnie w porównaniu ze zwykłymi końcówkami;
  PulseWave – wykorzystuje krótkie pulsacje, dzięki którym ząb po zębie zapewniamy pełną higienę jamy ustnej.

Zbiornik na wodę ma pojemność 250 ml i można go myć w zmywarce. W zestawie oprócz irygatora znajdziesz też:

  dwie końcówki;
•  ładowarkę USB;
  etui podróżne.

 

Inteligentna szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 Black and White

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 występuje w dwóch kolorach – czarnym i białym. Teraz są do kupienia w zestawie
Oral-B iO Series 8 Black and White. W sam raz dla pary – w duecie taniej.

iO Series 8 to przełomowa technologia magnetyczna – okrągła główka Oral-B w połączeniu z delikatnymi mikrowibracjami pozwalają na usunięcie do 100% więcej płytki bakteryjnej w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną i zapewnia do 100% zdrowsze dziąsła.

Dzięki kolorowemu interaktywnemu wyświetlaczowi mamy dostęp do intuicyjnego menu. Wybierzemy w nim język, kolor podświetlenia czy jeden z sześciu dostępnych trybów pracy:

  codzienny;
  delikatny;
  głębokie czyszczenie;
•  łagodny;
  pielęgnacja dziąseł;
  wybielanie.

W menu możemy także uruchomić Bluetooth, dzięki któremu połączymy szczoteczkę z aplikacją na smartfony. A w niej między innymi mamy podgląd na bieżące mycie zębów i informację, które obszary wymagają doczyszczenia, przypomnienie o konieczności wymiany główki czy historię szczotkowania. Z takim pomocnikiem dbanie o higienę jamy ustnej nabiera nowego wymiaru.

Szczoteczka ma także inteligentny czujnik siły nacisku. Dzięki niemu dostajesz komunikat, czy szczotkujesz zęby z właściwą siłą. Jeśli tak, wskaźnik jest zielony. Jeśli za mocno – czerwony, a jeśli za słabo – biały. Szczoteczka pokaże ci też, czy myłeś zęby wystarczająco długo – uśmiechnięta buźka, czy musisz poświęcić na to więcej czasu – smutna buźka.

Do tego ładowarka magnetyczna – 3-godzinne szybkie ładowanie – i wytrzymałe etui podróżne.

 

Efektowna stylizacja włosów z prostownicą Philips SenseIQ BHS830/00

Perfekcyjne prostowanie i wygładzanie, a kiedy trzeba loki, podwinięte końcówki czy fale? Z prostownicą Philips SenseIQ BHS830/00 to proste, wygodne i bezpieczne dla włosów. Dzięki technologii SenseIQ uzyskasz efektowną stylizację, a włosy nie będą ani przesuszone, ani zniszczone. Pozwala ona bowiem na zachowanie aż 70% naturalnego nawilżenia włosów.

Prostownica Philips SenseIQ BHS830/00 ma cyfrowy czujnik, który stale monitoruje temperaturę włosów, i inteligentny mikroprocesor, który odpowiednio ją dostosowuje i zapobiega przegrzewaniu. Urządzenie pracuje w trzech trybach automatycznych:

  delikatnym – włosy cienkie, jasne lub farbowane;
  normalnym – włosy delikatne lub niezbyt gęste;
  szybkim – do włosów grubych, kręconych, trudnych do wyprostowania.

Dostępny jest też tryb manualny, który umożliwia ręczne dopasowanie temperatury w przedziale 120-230°C.


Dzięki technologii Tetra Ionic System i konstrukcji z dużymi podłużnymi otworami wokół płytek podczas zabiegu uwalniane są miliony jonów i równomiernie rozprowadzane po włosach. Jonizacja:

•  minimalizuje elektryzowanie;
  zapewnia włosom gładkość i połysk;
  zapobiega puszeniu się włosów.

Prostownica Philips SenseIQ BHS830/00 ma duże, gładkie płytki ceramiczne, które zapobiegają uszkodzeniom mechanicznym (nadmiernemu tarciu o włosy). Ich duża powierzchnia umożliwia komfortowe wyprostowane nawet bardzo długich.

Za wygodę użytkowania odpowiadają także:

  szybkie nagrzewanie (15 s);
  nienagrzewająca się końcówka – zapobiega przypadkowym poparzeniom;
  obrotowy kabel.

W zestawie z prostownicą są też nasadka ochronna i etui.

 

Ergonomiczny depilator dyskowy Philips BRE740/10

Obracające się dyski chwytają włoski i je usuwają – tak w skrócie działa dyskowy depilator mechaniczny. Ulepszone dyski ceramiczne depilatora Philips BRE740/10 są dłuższe niż w modelu poprzednim i wykonują aż 70 tys. ruchów chwytających na minutę – dzięki temu przy pojedynczym ruchu depilujemy większy obszar, a zabieg trwa krócej.

Dla twojej wygody możesz korzystać z depilatora Philips BRE740/10 zarówno na sucho, jak i na mokro, w kąpieli czy pod prysznicem. Ergonomiczny kształt urządzenia i antypoślizgowy uchwyt zapewniają komfort w obu sytuacjach.

Philips BRE740/10 to urządzenie bezprzewodowe. Ma mocny akumulator, który w pełni naładowany zapewnia aż 40 min pracy – nagłe wyłączenie nie przerwie więc twojego zabiegu. Dodatkowo lampka OptiLight podświetla depilowany obszar, co przyśpiesza dokładną depilację.


W opakowaniu wraz z depilatorem znajdziesz także:

  głowicę golącą z nasadką;
  trymer bikini z nasadką;
  nasadkę do obszarów delikatnych (pach, twarzy, okolic bikini);
  nasadkę do napisania skóry;
  pilnik de pedicure;
  szczoteczkę złuszczającą;
  etui.

 

Skuteczna golarka męska Braun Series 9 Pro 9465CC

Braun Series 9 Pro 9465CC to najlepsza golarka marki Braun. Skutecznie i delikatnie poradzi sobie z każdym zarostem przy mniejszej liczbie pociągnięć – a to wszystko dzięki:

  innowacyjnej 5-elementowej głowicy golącej (40 tys. cięć na minutę);
  nowemu trymerowi ProLift – precyzyjnie przycina włoski nawet w trudno dostępnych miejscach;
  technologii sonicznej – dzięki 10 tys. mikrowibracji włoski chwytane są jeszcze dokładniej chwytane;
  unikalnej technologii AutoSense – odczytuje grubość zarostu i dopasowuje moc silnika;
  specjalnemu przyciskowi Precision Switch – blokuje głowicę, dzięki czemu łatwiej chwycić włoski w trudno dostępnych miejscach.

Po godzinie ładowania golarka może pracować godzinę, a jeśli w trakcie zabiegu się rozładuje – 5-minutowa opcja szybkiego ładowania umożliwi jedno golenie. Braun Series 9 Pro 9465CC jest w pełni wodoodporna – możesz się więc golić na sucho, na mokro, z pianką, żelem, a nawet pod prysznicem – tak jak lubisz najbardziej.

Golarka ma także stację czyszcząco-ładująca SmartClean, która automatycznie wybiera odpowiedni program czyszczenia, czyści, smaruje, suszy i ładuje urządzenie. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk.

W zestawie są także: skórzane etui, płyn czyszczący i szczoteczka czyszcząca.

Polecane agd małe
  • 1 499 zł
  • 1 999 zł
  • 549 zł
  • 429 zł
  • 589 zł
Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę