liked-products 0

Obserwowane

855 855 855

8:00 - 21:00

Aktywne filtry

Marka : Bose
Soundbar Bose Smart Soundbar 900 Wi-Fi Bluetooth AirPlay Dolby Atmos Biały

Dostępne kolory

Gwarantujemy dostawę przed Mikołajkami!
 • Subwoofer w zestawie:  brak
 • Łączność bezprzewodowa:  Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2
 • Dekodery dźwięku HD:  Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Digital, DTS Digital Surround

Warianty produktu

Kolor: 
Biały
 • 4 29900
 • 214,95
  × 20 rat 0%

  Do maja nie płacisz!

  214,95
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do maja nie płacisz!
Soundbar Bose Smart Ultra White Wi-Fi Bluetooth AirPlay Dolby Atmos

Dostępne kolory

Gwarantujemy dostawę przed Mikołajkami!
 • Subwoofer w zestawie:  brak
 • Łączność bezprzewodowa:  Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2, Chromecast
 • Dekodery dźwięku HD:  Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DolbyTrue HD

Warianty produktu

Kolor: 
Biały
 • 4 29900
 • 214,95
  × 20 rat 0%

  Do maja nie płacisz!

  214,95
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do maja nie płacisz!
Zobaczyłeś 6 z 6 produktów
Soundbary Bose to produkty amerykańskiego koncernu, który za cel stawia sobie tworzenie sprzętu grającego najwyższej klasy. Urządzenia te charakteryzują się doskonałymi parametrami dźwięku. Oprócz warstwy sprzętowej firma korzysta z szeregu technologii, które pogłębiają jego charakterystykę. Warte uwagi jest rozwiązanie pozwalające na to, aby poczuć się, jak gdyby było się w samym środku planu filmowego lub koncertu. Osiągnięcie takiego efektu umożliwia soundbar z Dolby Digital.

Zasada działania tej technologii opiera się na fakcie, iż soundbary Bose generują dźwięk nie tylko na wprost, ale też dookoła osoby znajdującej się przed urządzeniem. Rozwiązanie to z biegiem lat zostało jeszcze poprawione. Zmniejszona została kompresja wpływająca na jakość odtwarzanych ścieżek audio. Tony najniższe i najwyższe nie są też już redukowane. Taki dźwięk, maksymalnie bliski naturalnemu brzmieniu muzyki, zapewnia soundbar z Dolby Digital Plus.

Soundbar Bose – głębia basu

O jakości dźwięku generowanego przez soundbar Bose decydują nie tylko wykorzystane technologie, ale również warstwa sprzętowa. W zależności od preferencji można wybrać model z większą lub mniejszą liczbą przetworników (kanałów). Nie zawsze też wszystkie muszą znajdować się w jednej listwie.

Ilość kanałów oznaczana jest cyframi. Pierwsza z nich informuje o liczbie przetworników głównych. Odtwarzają one dźwięki o różnej częstotliwości, zarówno wysokie, jak i niskie. Druga cyfra oznacza ilość kanałów generujących tony najniższe, czyli głęboki bas. Jeżeli jest to liczba zero, jest to soundbar bez subwoofera, czyli właśnie przetwornika służącego do odtwarzania najniższych tonów.

Dodatkowy przetwornik (lub większa ich liczba) w przypadku wielu modeli soundbarów Bose, może zostać wygodnie rozmieszczony w pomieszczeniu, gdy brakuje miejsca na jednym meblu. W tym celu warto wybrać urządzenie z kanałem basowym, który łączy się z główną listwą przy wykorzystaniu łączności bezprzewodowej.

Połączenie bezprzewodowe w soundbarze Bose

Soundbary Bose mogą łączyć się bez kabla nie tylko po to, by działać z przetwornikiem niskotonowym. Dzięki temu możliwa jest też komunikacja z innymi urządzeniami elektronicznymi. Pozwala to m.in. na przesyłanie plików muzycznych zapisanych w pamięci komputera, tabletu lub smartfona. Soundbar z Bluetooth może również posłużyć do odtwarzania piosenek z popularnych serwisów streamingowych. W ofercie producenta znajdują się sprzęty obsługujące nie tylko takie portale, ale także usługi od firm Google i Apple.

Osoby, które słuchają stacji muzycznych, mogą wybrać soundbar z radiem internetowym. Jest to dobre rozwiązanie zarówno dla zwolenników tradycyjnych audycji radiowych, jak i wszystkich tych, którzy chcą słuchać muzyki granej przez serwisy umożliwiające słuchanie samych piosenek. Dzięki temu soundbary Bose umożliwiają dostęp zarówno do kanałów lokalnych oferujących słuchanie programów i muzyki przez internet, jak i do stacji z innych regionów kraju. Użytkownik może też słuchać audycji radiowych z innych części świata.
Więcej