PREMIERA 2017!
WYPRZEDANY
ON-LINE
Thomson

telewizor LED Thomson 43UC6406

1 490 zł 1 777 zł 29,80 zł x 50 rat 0%

  • Ekran: 43 cale, 4K UHD, 3840 x 2160
  • Optymalizacja ruchu: Picture Performance Index-1200
  • Funkcje: HDR, Android TV, Internet, Wi-Fi, DLNA, USB - multimedia, Bluetooth, HDMI x4, USB x2
WYPRZEDANY
ON-LINE
Thomson

telewizor LED Thomson 49UC6406

1 790 zł 1 977 zł 35,80 zł x 50 rat 0%

  • Ekran: 49 cali, 4K UHD, 3840 x 2160
  • Optymalizacja ruchu: Picture Performance Index-1200
  • Funkcje: HDR, Android TV, Internet, Wi-Fi, DLNA, USB - multimedia, Bluetooth, HDMI x4, USB x2

Zobacz to, co wcześniej było niedostrzegalne Ultra HD (3840 x 2160) rozdzielczość jest 4 razy większa niż Full HD. Zapewnia niewiarygodnie wrażenia wizualne. Zbliż się do ekranu i niech twoje oczy odkryją niezwykłą precyzję szczegółów, ostrość konturów obrazu w najbardziej odległych płaszczyznach, które tworzą niesamowite wrażenie realizmu i głębi.

Odkryj uderzającą rzeczywistość z technologią HDR, HDR (High Dynamic Range) pozwala doświadczyć wyjątkowej szczegółowości cieni i koloru. Uderzająco realistyczne obrazy z dokładnym odwzorowaniem szczegółów w niskim świetle jak i bardzo jasnych scenach.

Ciesz się niebywałą paletą odcieni. Dzięki 10-bitowemu panelowi, Thomson C64 jest w stanie wyświetlać znacznie rozszerzony zakres odcieni redukując gradację pomiędzy cieniami. Panel zdolny odtworzyć subtelne cieniowanie co sprawia, że obraz jest niebywale realistyczny.
Twoje ulubione treści i aplikacje. Pobierz swoje ulubione aplikacje do telewizora: Netfl ix *, YouTube* i więcej. Wszystko to jest dostępne dzięki Android TV. Zobacz aplikacje dla fi lmów, koncertów, muzyki i sportu na g.co/androidtvapps.. Android TV obsługuje także Cast Ready aplikacje, które można w łatwy sposób przerzucić z telefonu komórkowego lub laptopa do telewizora. Odkryj gotowe aplikacje g.co/castapps
Wyszukiwanie treści nigdy nie było tak proste! Nowa seria Thomson C64 jest wyposażona w *Voice Search Ready. Możesz użyć wyszukiwania głosowego w Smartphonie** przy użyciu aplikacji TCL. Wystarczy nacisnąć przycisk i powiedzieć «Family Guy» a Android TV będzie szukać najnowszych epizodów, fi lmów z YouTube i wiele innych. A kiedy nie wiesz co obejrzeć, Android TV poleci Ci rozrywkę uszytą na miarę. Filmy i programy pojawią się automatycznie na Twoim ekranie.
* Pilot z wbudowanym mikrofonem sprzedawany jest oddzielnie
** Darmowa aplikacja TCL dostępna : App Store and Google Play
Android - Gry na Twoim ekranie Odkrywaj gry na telefonie, tablecie i Twoim telewizorze na nowo. Zacznij w domu na ekranie telewizora, a następnie kontynuuj na telefonie. Google Play Games śledzi twoje postępy, dzięki czemu zaczniesz w momencie w którym przerwałeś grę. Chwyć pilota albo telefon i graj z przyjaciółmi lub rodziną. Użyj jednego z czterech padów (sprzedawane oddzielnie) i graj się w trybie multiplayer z innymi zawodnikami.
Google Cast. Google Cast pozwala przesyła􀀀 ulubione multimedia i aplikacje z telefonu, tabletu lub laptopa prosto do telewizora. Współpracuje z najbardziej popularnymi urz􀀀dzeniami na rynku w tym iPhone, iPad, telefonami z Androidem oraz tabletami Mac, Windows i Chromebook.