Nadaj niepowtarzalny styl wnętrzu swojego salonu z telewizorem, który wygląda jak prawdziwe dzieło sztuki. The Frame został zaprojektowany tak, by prezentować się pięknie w każdym miejscu. Ponadto cieszy oko nie tylko designem, ale też najwyższej jakości obrazem 4K UHD.
Odkryj więcej i nadaj artystyczny charakter swoim wnętrzom.


Zamień swój dom w galerię sztuki
*Produkt może różnić się od pokazanego na zdjęciu. Sprawdź naszą galerię produktów.
Galeria Art Store
Galeria Art Store to największa na świecie galeria sztuki dostępna na ekranach telewizorów. Wystarczy niewielka opłata za członkostwo, by móc na co dzień napawać się widokiem obrazów światowej sławy artystów.
*Galeria Art Store może nie być dostępna w niektórych krajach.
**Kolekcja dzieł sztuki w galerii Art Store może podlegać zmianom bez wcześniejszego uprzedzenia.
Łatwość odkrywania Znalezienie idealnego obrazu nigdy nie było prostsze. Dzięki funkcji łatwego wyszukiwania możesz określić interesującą Cię kolorystykę lub motyw przewodni, na podstawie których wybierzesz konkretne dzieło sztuki.
Partnerzy Dzięki The Frame i dostępie do Art Store możesz obcować z dziełami sztuki znajdującymi się na co dzień w renomowanych galeriach i muzeach, takich jak Albertina czy Saatchi Art.
Moja kolekcja Z łatwością zorganizujesz własną wystawę lub zaprezentujesz nową rodzinną fotografię. Żeby to zrobić, wystarczy przesłać wybrane zdjęcia ze swojego smartfona lub podłączyć do telewizora pamięć USB.
*Twoje obrazy przesłane na The Frame będą wyświetlane w oryginalnej rozdzielczości.
Zalecane jest przesyłanie obrazów w jakości 4K (3840 * 2160 px) lub wyższej.
Kolekcja Samsung Ciesz się pięknymi widokami, jakie zapewnią Ci prace najwybitniejszych fotografów. W Samsung Collection znajdziesz aż 100 darmowych dzieł sztuki, z których będziesz mógł wybrać te, które najlepiej pasują do wnętrza Twojego domu.
Wymienna rama
Kiedy w grę wchodzi The Frame, wybór należy do Ciebie. Wybierz ramkę, która najlepiej dopełni wystrój twojego wnętrza, zadowoli twój gust lub wyeksponuje dzieło sztuki. Magnesy sprawiają, że jej wymiana jest niezwykle prosta.
Zaprojektowany dla Twojej przestrzeni
One Invisible Connection Wykorzystaj przestrzeń Twojego domu w pełni. One Invisible Connection dyskretnie połączy wszystkie urządzenia, eliminując problem splątanych kabli.
One Connect Cieniutki kabel One Invisible Connection łączy wszystkie urządzenia z telewizorem poprzez One Connect Box, pozwalając Ci na dowolną aranżację wnętrza.
*Urządzenia muszą być podłączone do One Connect.

**Dotyczy tylko urządzeń kompatybilnych z One Connect.
Wieszak No Gap Szybko i z łatwością powiesisz The Frame gdziekolwiek zapragniesz. Możesz odchylić ją w dowolnym kierunku i zawsze cieszyć się perfekcyjną jakością obrazu.
*Wieszak No Gap jest sprzedawany oddzielnie.
**Przestrzeń pomiędzy telewizorem a ścianą może się różnić w zależności od sposobu montowania i rodzaju ściany.
***Między ścianą a telewizorem może pojawić się niewielka przestrzeń, jeśli ściana nie jest 100% płaska lub jest
zbudowana pod kątem lub gdy wieszak jest zamontowany nieprawidłowo.
Stojaki
Bądź kreatywny. Postaw The Frame gdziekolwiek zapragniesz, wybierając spośród stylowych stojaków, które idealnie dopełnią styl Twojego wnętrza.
*Zależnie od regionu i modelu, stojak Studio może być sprzedawany osobno.
**Stojaki studio są kompatybilne z 55”/65” telewizorami The Frame.
Mnogość szablonów
i kolorów
The Frame umożliwia łatwe dopasowanie obrazów do przestrzeni, w której się znajduje. Wybieraj spośród różnorakich opcji i dopełnij dzieło sztuki matowym szablonem lub konkretnym kolorem, który najlepiej będzie z nim współgrał.
*Niektóre z matowych opcji są dostępne jedynie poprzez aplikację mobilną. **Opcje matowe mogą się różnić w zależności od typu obrazu. ***Matowy szablon: pusta przestrzeń służąca do podkreślenia dzieła sztuki w ramce.
Twoja własna galeria Poczuj się jak kurator wystawy, wyszukując ulubione dzieła sztuki i prezentując je w swoim salonie. Wybierz i zaznacz obrazy jako ulubione, żeby zebrać je w jednym, łatwo dostępnym miejscu.
Ustawienia czasu
dla pokazu slajdów
Pokaż ulubione dzieło w najbardziej odpowiednim momencie. Wybierz obraz, który chciałbyś podziwiać i ustaw czas przez jaki ma być wyświetlany na ekranie.
Czujnik jasności Wykrywając poziom oświetlenia otoczenia, czujnik automatycznie dobierze odpowiednie ustawienia jasności i kolorów, aby obraz prezentował się jak najbardziej naturalnie. Niezależnie od tego czy jest dzień, czy panuje noc, wybrane dzieło sztuki możesz podziwiać w najlepszym wydaniu.
*Wydajność może się różnić zależnie od jasności otoczenia.
Czujnik ruchu Czujnik ruchu wykryje Twoją obecność i automatycznie włączy ekran, dając Ci możliwość podziwiania ulubionych obrazów. Kiedy opuścisz pomieszczenie, ekran wyłączy się, aby zaoszczędzić energię.
*Czujnik ruchu działa w trybie Art. Wydajność może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych.
Telewizor 4K UHD
Wyświetlane na The Frame obrazy są wyraźniejsze i bardziej szczegółowe za sprawą wykorzystanej w urządzeniu technologii 4K UHD. To rozdzielczość zapewniająca czterokrotnie więcej detali niż Full HD, możesz więc mieć pewność, że nie umknie Ci żaden szczegół, z wyświetlanych na ekranie treści.
*Zależnie od regionu lub modelu, stojak Studio może być sprzedawany oddzielnie.
**Stojak Studio jest kompatybilny z telewizorami The Frame 55"/65
HDR Oglądaj obrazy HDR z większą przejrzystością i głębią kolorów. Samsung UHD TV gwarantuje wierne odwzorowanie detali zarówno w jasnych, jak i w ciemnych scenach.
*Zgodność ze wszystkimi obrazami HDR nie jest gwarantowana.
SMART Z łatwością i szybko ustawisz The Frame TV za pomocą One Remote Control. W prosty sposób zmienisz wyświetlany obraz, ustawienia oraz program. Dodatkowo możesz uruchomić Smart Hub i cieszyć się jeszcze większą ilością rozrywki.
*Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy i służą celom ilustracyjnym.
Wygląd oraz design nie wpływające na wydajność produktu mogą podlegać zmianom bez wcześniejszego uprzedzenia.
**Możesz używać usługi Smart TV dopiero po wyrażeniu zgody na Smart TV Warunki i Postanowienia.
Zgodnie z Polityką Prywatności Samsung, możemy używać Twoich informacji z użytkowania Smart TV.
***Usługa Smart i GUI mogą się różnić w zależności od modelu i regionu.
****Wszystkie urządzenia muszą być podłączone Internetu i tej samej sieci.
Łatwy w użyciu Zarządzaj wszystkimi urządzeniami oraz treściami tylko jednym pilotem - One Remote Control oraz Twoim telefonem. Z łatwością skonfigurujesz ustawienia lub znajdziesz nowe obrazy do wyświetlenia.
*Urządzenia kompatybilne mogą się różnić w zależności od regionu.
**Rzeczywisty produkt i pilot mogą różnić się od pokazanych na zdjęciu.
***Konieczność pobrania i zainstalowania aplikacji SmartThings.