Sala koncertowa dla Twoich uszu
Wyrafinowany design, idealnie dostrojony dźwięk, tłumienie szumów ANC. Odkryj jak wiele do zaoferowania, mają nowoczesne słuchawki Bluetooth 5.1 Philips L3/00 dla najbardziej wymagających użytkowników. Można sterować nimi dotykowo i głosowo, a także za pomocą aplikacji mobilnej. Możesz je podłączyć również za pomocą kabla audio, aby słuchać muzyki za pośrednictwem HiRes Audio i cieszyć się idealnym dźwiękiem aż do 38 godzin.
Uczta dla melomana
Doskonale dostrojony dźwięk, zachwyci Cię mocnym, głębokim basem, pełnymi tonami średnimi i wysokimi górami. Słuchawki Philips L3/00 są przeznaczone dla bardzo wymagających użytkowników. Posiadają potężne przetworniki 40 mm, zapewniają niezwykle szeroki zakres częstotliwości od 7 do 40 000 Hz, i mają zamkniętą konstrukcję, która pozwala na słuchanie muzyki w najlepszej, możliwej jakości. System Philips Fidelio to gwarancja najlepszych funkcji modelu.
Słuchaj muzyki jak chcesz
Podłącz słuchawki Philips L3/00 do źródła dźwięku za pomocą technologii bezprzewodowej Bluetooth 5.1 o zasięgu sygnału 10 m. Dzięki obsłudze AAC i aptX HD BT nie traci zasięgu ani jakości. Aplikacja Google Fast Pair umożliwia bardzo szybkie parowanie ze zgodnym urządzeniem z Androidem za jednym dotknięciem. Ogromną zaletą słuchawek jest możliwość podłączenia za pomocą klasycznego przewodu audio, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się dźwiękiem wysokiej jakości przy wykorzystaniu HiRes Audio. Możesz nimi sterować za pomocą panelu dotykowego na muszlach słuchawek lub własnym głosem, dzięki w pełni zintegrowanym asystentom Google Assistant i Amazon Alexa.
Idealnie czysty dźwięk
Odgłosy otoczenia dochodzące do słuchawek podczas słuchania muzyki są bardzo irytujące. Dlatego model Philips L3/00 wyposażono w technologię ANC, która aktywnie tłumi hałas otoczenia. Po prostu włącz funkcję, a hałas wokół Ciebie natychmiast ustanie. Idealnie czysty dźwięk, który pozwoli Ci w pełni skoncentrować się na ukochanej muzyce. Jeden mikrofon zewnętrzny i jeden wewnętrzny do tłumienia szumów. Chcesz ponownie usłyszeć otoczenie? Włącz tryb Awareness by ponownie usłyszeć, co dzieje się wokół Ciebie. Słuchawki mogą działać na jednym ładowaniu do 38 godzin przy wyłączonej technologii ANC i do 32 godzin przy
aktywnym ANC.