DLACZEGO HAMA?

Produkty Hama to certyfikowane i niezawodne produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W związku z powyższym są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

Współpracujemy ze światowymi markami i wiodącymi producentami smartfonów, m.in. Apple, Samsung, Huawei czy LG by zapewnić Ci jak najlepszą ofertę akcesoriów gsm. Wszystkie produkty dedykowane do urządzeń Apple mają renomowaną licencję MFI (Made for iPhone/iPod/iPad.

Hama DIT2006BT

Płaskie jest praktyczne i w przypadku tego modelu to stwierdzenie sprawdza się całkowicie. Podłużna konstrukcja radia pozwala na umieszczenie go w miejscach gdzie brakuje przestrzeni. Dzięki łączności Bluetooth możesz sparować z nim inne urządzenia, a pilot pozwala na sterowanie na odległość bez konieczności podchodzenia do odbiornika. Po prostu skup się na muzyce.

Hama DIR3115MS

Ciesz się czystym dźwiękiem stereo wydobywającym się ze stylowej obudowy, która stanie się ozdobą w każdym domu. To nie tylko radio, ale po prostu multimedialne centrum audio, które pozwala na połączenie się z innymi głośnikami będącymi w domowej sieci oraz kontrolę przy pomocy aplikacji na smartfony. Wejdź w prawdziwie nowoczesny wymiar.

Hama DIR3200SBT

Kompaktowy rozmiar wraz z designerskim poszyciem z przyjemnego w dotyku materiału. Czego chcieć więcej? Wystarczy jedno duże pokrętło, aby przejąć kontrolę nad wieloma funkcjami tego radia, ale do wyboru jest również pilot i aplikacja mobilna. To świetne urządzenie na biurko czy to w domu, czy w pracy. Idealna kombinacja małej obudowy z drzemiącymi w środku możliwościami.

Hama DIT2105SBTX

To nie tylko radio cyfrowe, ale również tuner Hi-Fi, który będzie perfekcyjnie współpracował z dowolnymi kolumnami. Płaski profil urządzenia pozwoli zmieścić się mu w wielu zakamarkach, a to co wyróżnia go na tle innych modeli tego typu to moduł RX/TX, który pozwala na odbieranie jak i nadawanie sygnału Bluetooth.

Hama DIR3300SBT

Zwracająca na siebie uwagę estetyka cieszy oko, natomiast przyjemność odsłuchu jest już wliczona w samą markę Hama. W stosunku do swojego mniejszego brata ten model posiada dwa razy potężniejsze głośniki, co pozwala na bardziej intensywne przeżywanie brzmień. To po prostu gwarancja udanej zabawy.

Hama DIR45BT

Dlaczego nie zabierać swojego radia cyfrowego wszędzie gdzie tylko chcesz? W przypadku większości modeli może być z tym problem, jednak wystarczy postawić na urządzenie w formie wtyczki do gniazdka elektrycznego. Bez dużych kompromisów jeśli chodzi o oferowane funkcje. A to wszystko w obudowie, która nie tylko zmieści się w torbie, ale również odnajdzie się w dyskretnych miejscach.

Hama DR36SBT

Duży wyświetlacz to nie tylko większa czytelność, ale także możliwość traktowania radia cyfrowego jako zegara, który idealnie odnajdzie się w dowolnym pokoju. W tym przypadku wrażenie robi również będąca na czasie tkanina znajdująca się na obudowie. Solidna antena zapewnia, że nie utracisz nagle zasięgu w trakcie delektowania się muzyką.

Standard DAB+

To nowa jakość słuchania radia, wykorzystująca pasmo cyfrowe, które w przeciwieństwie do tradycyjnej technologii analogowej pozwala na odbiór ulubionych audycji bez żadnych szumów. Zamiast przechodzenia między częstotliwościami wystarczy wybrać nazwę konkretnej stacji, a na ekranie możliwe jest wyświetlanie szczegóły odnośnie puszczanych utworów. Z DAB+ radio wchodzi w XXI wiek.

Internet

Granice przestają istnieć, kiedy radio współpracuje z internetem. W przypadku zwykłego odbiornika możliwe jest odbieranie sygnałów tylko z okolicznych stacji nadawczych, co powoduje zawężenie wyłącznie do lokalnych audycji. Z podłączeniem do sieci otwarte zostaje morze możliwości w postaci dziesiątek tysięcy stacji internetowych i podcastów. To prawdziwe okno na świat, w którego zasięgu są inne kontynenty i kultury.

Spotify

Słuchanie utworów czy podcastów ze Spotify na głośniku telefonu to kompromis związany z gorszą jakością dźwięku. Z radiami cyfrowymi od Hama nie trzeba już podłączać się do zewnętrznych źródeł dźwięku czy włączać komputera. Spotify staje się dostępne z poziomu samego radia umożliwiając cieszenie się odsłuchem w świetnej jakości i to w bardzo prosty sposób. Wystarczy chwila aby odpalić swoją ulubioną playlistę.

Nie tylko radio

Dzięki wbudowanej funkcji timera oraz budzika, urządzenia z tej linii Hama mogą służyć również jako praktyczne codzienne narzędzie towarzyszące w rytmie dnia. Budź się w rytm muzyki i zawsze zdawaj sobie sprawę z aktualnej godziny bez konieczności zerkania na telefon. Uniwersalność radia cyfrowego sprawi, że będzie to świetny wybór do każdego gospodarstwa domowego, ale także i do biura.