Produkty HEOS

HEOS TO DZIEDZICTWO 100 LAT INNOWACJI

To nie przypadek, że głośniki HEOS odtwarzają muzykę bardzo bliską oryginałowi. Zostały stworzone przez ekspertów z Denon, innowatorów dźwięku od ponad 100 lat. Jelsi coś wydaje dźwięk, mu to budujemy.

Zbudowaliśmy swoją reputację koncentrując się na innowacyjnym rzemiośle i jakości, często jako pierwsi dostarczając innowacje w zakresie urządzeń audio. Każdy system HEOS jest z pasją projektowany w firmie Denon i składa się ze skrupulatnie zaprojektowanych elementów, które współgrają ze sobą i zapewniają jakość, której pożądają miłośnicy muzyki.

Jakość dźwięku HEOS
Rodzina produktów HEOS

ZNAKOMITE WYKONANIE

HEOS to efekt obsesji na punkcie audio i efekt miłości do muzyki. Nasza wewnętrzna grupa inżynierów pracuje razem, dobierając każdy krytyczny element, który odegra ważną rolę w naszych unikalnych, pięknych projektach.


TO NIESAMOWITE,
JAK SZYBKO MOŻESZ ROZPOCZĄĆ SŁUCHANIE MUZYKI Z GŁOŚNIKÓW HEOS

Po prostu ustaw głośniki i możesz w ciągu kilku minut rozpocząć słuchanie.
Zapomnij o skomplikowanych wskazówkach i przesadnie technicznych szczegółach.
To łatwe. To wszystko, co musisz wiedzieć o ustawieniach HEOS.

Prosta Konfiguracja

KROK 1 PODŁĄCZ HEOS
Dokładnie tak, jak słyszysz. Nie można już prościej.

KROK2 POBIERZ DARMOWĄ APLIKACJĘ HEOS
Wyszukaj aplikację „HEOS by Denon” w App Store lub Google Play Store.

KROK 3 PODŁĄCZ SIĘ ZE SWOJĄ SIECIĄ
Bezprzewodowe połączenie zapewnia aplikacja. Nie musisz nawet dotykać swojego routera lub kabli sieciowych.

KROK 4 WYBIERZ SWOJĄ MUZYKĘ
Dopisz się do swoich ulubionych serwisów muzycznych. Lub po prostu odtwarzaj utwory bezpośrednio ze swojego telefonu lub tabletu, a dowolnym odtwarzaczu HEOS, który kupisz... natychmiast!


KAŻDY POKÓJ ZASŁUGUJE NA WŁASNY GŁOŚNIK HEOS

Do korzystania z funkcjonalności HEOS wystarczy pojedyncze urządzenie ją posiadające. Z czasem możesz rozbudować swój system nawet do 32 urządzeń, które będą się ze sobą komunikować bezprzewodowo, byś miał możliwość słuchania muzyki na każdym z nich tej samej lub całkowicie różnej w każdym z pomieszczeń, w którym stoją.

HEOS Multiroom
Multi-Room

MULTI-ROOM ZONACZA MOŻLIWOŚCI

Zainstaluj darmową aplikację HEOS na tylu telefonach i tabletach, ilu zechcesz. Steruj muzyką w każdym pokoju z dowolnego urządzenia. Pogrupuj dwa lub więcej pomieszczeń razem aby odtworzyć ten sam idealnie zsynchronizowany utwór w trybie party. Odtwarzaj różne utwory w każdym pomieszczeniu, gdzie każdy chce tańczyć we własnym rytmie.


APLIKACJA HEOS JEST NIESAMOWICIE PROSTA I WPROST NIESAMOWITA.

Prosty i łatwy w obsłudze interfejs w języku polskim. Strumieniuj z ulubionych serwisów muzycznych lub słuchaj bezpośrednio z telefonu, tabletu lub pamięci USB. Z HEOS masz wszelkie możliwości i dostęp gdzie chcesz.

Wystarczy pobrać odpowiednią dla swojego urządzenia darmową aplikację.

Appstore Google Play Amazon App Store
Aplikacja HEOS

STREAMING OD WIODĄCYCH NA ŚWIECIE DOSTAWCÓW MUZYKI ONLINE

Dzięki HEOS masz wszystkie opcje, których potrzebujesz i dostęp, którego chcesz. Słuchaj swojej ulubionej muzyki z takich źródeł jak Spotify, Deezer, TIDAL, TuneIn, SoundCloud i Mood Mix. Dodatkowo słuchaj ścieżek bezpośrednio ze swojego telefonu, tabletu lub dysków USB i pamięci sieciowej.

Serwisy muzyczne

Aplikacja i marka HEOS by Denon nie jest powiązana z żadnym producentem jakiegokolwiek mobilnego urządzenia.

Dostępność serwisów muzycznych może być zależna od regionu. Nie wszystkie serwisy mogą być dostępne w momencie zakupu. Niektóre serwisy mogą zostać dodane lub zakończone od czasu do czasu, w zależności od decyzji usługodawców lub innych.