Witaj w sklepie Sony make believe
 

X-Reality i X-Reality PRO

Internet zmienia sposób, w jaki oglądamy telewizję. Daje nam szerszy wybór, więcej kanałów i lepszą kontrolę nad tym, co oglądamy. Tym niemniej, aby zaoszczędzić miejsce na serwerze, zazwyczaj mocno kompresuje się takie filmy. Ich jakość jest niższa od obrazu Full HD, a nawet od zwykłej telewizji kablowej. Technologia X-Reality oraz X-Reality PRO, stosowana w najnowszych modelach naszych telewizorów, pozwala rozwiązać ten problem.


Mniej szumów, lepsza jakość obrazu

Pierwszym etapem poprawiania jakości filmów z Internetu jest inteligentna redukcja szumów. Zakłócenia zostają praktycznie wyeliminowane, zwiększa się również ostrość i przejrzystość. Technologia inteligentnego poprawiania obrazu pozwala dokonać analizy materiału filmowego pod kątem faktury, kontrastu i odwzorowania kolorów. Po jego przetworzeniu uzyskuje się ostrzejsze kontury i bardziej wyraziste kolory. W rezultacie otrzymujemy znacznie lepszą jakość obrazu, we wszystkich jego aspektach.

Jakość obrazu zbliżona do Full HD

Technologia X-Reality PRO, zastosowana w wybranych telewizorach Sony, wykorzystuje najnowsze algorytmy i metody przetwarzania obrazu do uzyskania jeszcze lepszej jakości filmów. Rozdzielczość jest znacznie wyższa, a wygładzanie obrazu bardziej odczuwalne, dzięki czemu film ma jakość zbliżoną do Full HD, niezależnie od formatu źródłowego.


 
Zobacz więcej artykułów Więcej informacji na Sony.pl Odwiedź forum Sony
Dołącz do nas Dołącz na Facebooku Odwiedź kanał na Youtube Dołącz na NK Szkoła Sony

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów