Witaj w sklepie Sony make believe
 

Co nowego w kamerach Handycam®?

Wodoodporna do 5 m

Smukła, łatwa w obsłudze kamera Handycam® doskonale nadaje się do zabrania na plażę, na nurkowanie w masce albo na całodniową wycieczkę rodzinną. To odporne na wodę, pył i uderzenia urządzenie zawiera szereg zaawansowanych rozwiązań technicznych, które ułatwiają rejestrację wspaniałych zdjęć i filmów HD.

Dobra zabawa z wodoodpornymi kamerami Handycam®

To idealny towarzysz w trakcie wizyty na basenie. Naciśnij przycisk, by nagrywać filmy Full HD i robić wyraźne zdjęcia za pomocą wodoodpornej kamery Handycam® GW55VE.

Smukła, stylowa i łatwa w przenoszeniu, jest idealna w trakcie wycieczek na plażę, nurkowania i pełnych rozrywki rodzinnych wypraw.

Mimo że nie będzie stanowiła nadmiernego ciężaru, model GW55VE jest wyposażony w zaawansowaną technologię, która umożliwi uchwycenie najwyższej jakości nagrań bez problemów.

Kamera Handycam® GW55VE

Pożegnaj się z pełnymi wstrząsów nagraniami dzięki aktywnemu trybowi optycznej stabilizacji Optical SteadyShot. Kamera posiada również specjalny tryb podwodny, by morskie nagrania wyglądały lepiej dzięki bogatym, naturalnym kolorom.Wodoodporna kamera Handycam® filmuje do głębokości 5 m. Jest również odporna na kurz i codzienne wstrząsy. Nie musisz się już martwić, że upuścisz ją przy basenie.

Gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz: nie ma dobrej wymówki na zostawienie kamery w domu, gdy zabawa się zaczyna. 
Zobacz więcej artykułów Więcej informacji na Sony.pl Odwiedź forum Sony
Dołącz do nas Dołącz na Facebooku Odwiedź kanał na Youtube Dołącz na NK Szkoła Sony