• Świeżość bez użycia wody.
    Technologia sensoFresh.
    Zachowaj czystość i przyjemny zapach ubrań z każdym kolejnym praniem. Świeżość możliwa do uzyskania, dzięki technologii iSensoric.
    Więcej

Pozbądź się niepożądanych zapachów bez użycia wody
– sensoFresh marki Siemens.

Piękne wspomnienia są zbyt cenne, by miały zostać zniszczone przez niepożądane zapachy. Oczywiście możesz zapobiegać temu, by nieprzyjemne zapachy przenikały Twoje ubrania, ale teraz możesz usunąć je w krótkim czasie – bez prania, nawet z delikatnych i wymagających czyszczenia chemicznego tkanin. Dzięki nowemu programowi sensoFresh. Cokolwiek robisz, nie martw się o swoje ubrania: twoja pralka iQ700 z łatwością sprawi, że znów będą pachnieć jak nowe.

sensoFresh

Rewolucyjna technologia sensoFresh.

Zastosowanie aktywnego tlenu oznacza przełom w dziedzinie prania. Po raz pierwszy pralka dostarcza doskonałe rozwiązania umożliwiające usunięcie niemal wszystkich rodzajów zanieczyszczeń. Czy chodzi o zapachy czy też o zarazki – dzięki systemowi sensoFresh, nawet delikatne tkaniny wymagające prania chemicznego mogą zostać oczyszczone skutecznie i delikatnie.

Natychmiastowe usuwanie zapachów.

Ładny zapach jest równie ważny, jak ładny wygląd. Dlatego właśnie program sensoFresh nowych pralek iQ700 oferuje najwygodniejszy sposób usuwania nieprzyjemnych zapachów. Nareszcie możesz w pełni cieszyć się imprezami, obiadami i wszelkimi przygodami – a na drugi dzień także swoimi ubraniami.

sensoFresh System

Program sensoFresh z aktywnym tlenem: ekspert od usuwania niepożądanych zapachów

Nie da się zapobiec wnikaniu w ubrania zapachu egzotycznej kuchni, dymu palonego drewna czy dymu papierosowego. Teraz mamy na to sposób: nowy program sensoFresh przywraca świeżość wszystkim tkaninom bez użycia wody — nawet tym najdelikatniejszym i nie nadającym się do prania. W zależności od intensywności aromatu, aktywny tlen neutralizuje go w 30 —45 minut.

Czyszczenie Bębna

Czyszczenie bębna. Najwyższy standard higieny: program oczyszczania bębna.

Program oczyszczania bębna zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu we wnętrzu pralki. Aktywny tlen eliminuje bakterie odpowiedzialne za ten proces, utrzymując higieniczną czystość bębna, a tym samym całego prania.

Program Higiena Mix

Higiena Mix Sterylnie czyste pranie w niskich temperaturach:
program Higiena Mix.

Program Higiena Mix dedykowany jest tkaninom delikatnym, wrażliwym na działanie wysokich temperatur. Dzięki aktywnemu tlenowi wysokogatunkowe tekstylia uzyskają higieniczną czystość podczas prania w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.

Inteligentne usuwanie nieprzyjemnych zapachów. Dzięki technologii iSensoric.

Zobacz jak działa program sensoFresh: bez konieczności stosowania środków piorących czy dodatków chemicznych. Jego działanie opiera się na aktywnym tlenie i inteligentnej sieci czujników zapewniających łagodne i staranne traktowanie Twojego prania.