Włącz 6. Zmysł

Odkryj technologię, która myśli za Ciebie.


Poznaj szeroką gamę urządzeń AGD łączących wyrafinowaną stylistykę z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Odkryj moc 6. Zmysłu, który automatycznie kontroluje pracę urządzeń, zapewniając niezrównaną wygodę obsługi i doskonałe rezultaty.

6. zmysł
wróć do listy produktów
Pralki Whirlpool

Perfekcyjna ochrona

Inteligentne czujniki 6. Zmysł dobierają ustawienia do wielkości i rodzaju wsadu, co pozwala oszczędzić do 50% energii, wody i czasu, w porównaniu z tradycyjnym programem prania.

Wybierz świeżość do 6h po zakończonym cyklu

Nowe pralki z linii FreshCare+ zapewniają utrzymanie świeżości Twoich ubrań, także po zakończeniu cyklu prania. Funkcja FreshCare+ hamuje powstawanie głównych źródeł nieprzyjemnych zapachów wewnątrz bębna pralki, nawet w przypadku pozostawienia prania przez kilka godzin. Jeśli nie masz czasu na wyjęcie prania lub planujesz wyjść z domu, pralka FreshCare+ zadba o świeżość i miękkość Twoich ubrań do 6 godzin od zakończenia prania.

Sposób na suche i świeże pranie

Funkcja FreshCare pomaga zachować świeżość ubrań poprzez delikatne obroty bębna do 6 godzin po zakończeniu programu.

W trosce o tkaniny

Technologia SoftMove to rewolucyjne połączenie najwyższego poziomu troski o pranie, z jednoczesną dbałością o tkaniny i kolory. Mniejsza średnica otworów w bębnie i nowa konstrukcja zbieraków redukują kontakt ubrań z wnętrzem pralki.

Cisza, która cieszy

W innowacyjnej technologii Zen tradycyjny napęd paskowy zastąpiono nowym, bezpośrednio zintegrowanym z bębnem. Zmniejsza to wibracje, redukuje prędkość wirowania i zapewnia wyjątkową kulturę pracy, zaledwie 51 dB.

Polecane produkty

Whirlpool TDLR 65330

1 799 zł

Sprawdź

Whirlpool FSCR 80211

1 549 zł

Sprawdź

Whirlpool FWF81283W2

1 099 zł

Sprawdź
Zobacz więcej produktów

Sprawdź aktualne promocje

Odkryj nieskazitelną czystość

Kup pralkę Fresh Care+ i odbierz żelazko parowe Braun gratis. Promocja trwa od 09.09 do 31.12.2017 r. lub do wyczerpania zapasów.

Dowiedz się więcej