Nespresso Club
Kupując ekspres do kawy Nespresso, dołączasz do grona członków Klubu Nespresso i wkraczasz do ekskluzywnego świata uprzywilejowanych koneserów kawy.
Dzięki Klubowi zyskujesz dostęp do szeregu wyjątkowych przywilejów i nawiązujesz osobiste relacje z Nespresso oraz innymi członkami Klubu. Zachwyt nad smakiem kawy jest jeszcze większy, gdy znamy jej pochodzenie i tajniki związane z parzeniem. Oprócz licznych usług praktycznych oraz korzyści przysługujących członkom Klubu, łaczy on specjalistyczną wiedzę oraz porady Specjalistów ds. kawy, którzy pomogą Ci poznać jej świat. Dzięki temu każda chwila delektowania się kawą będzie dla Ciebie niepowtarzalnym doświadczeniem…
Odkryj świat Nespresso i z łatwością składaj zamówienia Usługi online Nespresso Dzięki stronie www.nespresso.com możesz odkryć cały świat Nespresso oraz łatwo złożyć zamówienie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  • Zarejestruj się i zarządzaj swoim kontem online
  • Korzystaj z darmowej dostawy przez cały rok, zamawiając przez sklep internetowy 200 lub więcej kapsułek z najwyższej jakości naturalną kawą Grand Cru
  • Składaj zamówienia, sprawdzaj nowości i krok po kroku odkrywaj świat kawy razem z Nespresso
Twój butik Nespresso z Tobą, gdziekolwiek jesteś Aplikacja mobilna Nespresso Z aplikacją mobilną Nespresso masz nasz Butik na wyciągnięcie ręki i możesz korzystać z naszych usług gdziekolwiek jesteś.
  • Aplikacja jest dostępna na smartfony i tablety iPhone, iPad i urządzenia z systemem Android
  • Zamawiaj kapsułki i akcesoria, znajdź najbliższy Butik czy punkt odbioru zamówienia
Szybka pomoc techniczna, zawsze kiedy potrzebujesz Pomoc techniczna Nespresso Skontaktuj się z nami poprzez bezpłatną infolinię 800 51 52 53
  • Otrzymasz natychmiast odpowiendią pomoc techniczną i propozycję rozwiązania problemu
  • Jeśli Twój ekspres Nespresso wymaga naprawy w okresie obowiązywania gwarancji, Nespresso odbierze go spod wskazanego adresu i bezpłatnie wypożyczy Ci zastępczy ekspres.
Recykling stał się prosty Recykling Nespresso Zapewniamy recykling zużytych kapsułek wszystkim Klientom Nespresso na terenie Polski, jako element naszego zobowiązania w programie zrównoważonego rozwoju The Positive Cup. Zależy nam, aby zapewnić optymalną świeżośc naszych kaw i jednocześnie zadbać o środowisko naturalne, co było powodem dla którego wybraliśmy najlepszy materiał do produkcji kapsułek: aluminium, materiał który można przetwarzać w nieskończoność. Dowiedz się więcej o aluminium w naszych kapsułkach.