Słucha. Myśli. Odpowiada.

LG AI ThinQ to nowatorska metoda wykorzystania sztucznej inteligencji do oglądania telewizji. Teraz możesz kontrolować telewizor, wyszukiwać interesujące treści, sterować ustawieniami obrazu, zapytać o pogodę, komunikując się z telewizorem w naturalny sposób za pomocą poleceń głosowych w języku polskim. Nigdy więcej, nie będziesz musiał uczyć się obsługi telewizora, teraz to on będzie uczył się Ciebie. Wszystko to, aby dostarczyć więcej możliwości i niespotykanej dotąd wygody użytkowania.

Najlepiej sprzedawana na świecie marka telewizorów OLED teraz z najbardziej zaawansowaną technologią AI (sztucznej inteligencji). LG AI TV daje więcej możliwości i wygody podczas oglądania.

Wyłącz się,
gdy ten program dobiegnie końca

W telewizorze LG OLED AI możesz ustawić, kiedy dokładnie telewizor ma się sam wyłączyć. Jeśli go o to poprosisz, wyłączy się nawet po zakończeniu oglądanego programu.

Jaka będzie pogoda
jutro w Pekinie?

Telewizor LG OLED AI przedstawi Ci prognozę pogody dla miejsca, do którego się właśnie wybierasz. Po prostu zadaj telewizorowi LG OLED AI pytanie. Szybko i sprawnie zaspokoi Twoją ciekawość.

Zmiana na tryb kinowy

Wystarczy proste polecenie, aby telewizor LG OLED AI stworzył odpowiedni nastrój do oglądania. Zakosztuj najlepszej kinowej rozrywki dzięki funkcji Home Automation.

Uruchamianie konsoli do gier

Telewizor LG OLED AI w każdej chwili jest gotów, by włączyć konsolę do gier na Twoje żądanie.

Słucha. Myśli. Odpowiada.

LG AI TV to nowatorska metoda wykorzystania sztucznej inteligencji do oglądania telewizji. Teraz możesz kontrolować telewizor, wyszukiwać interesujące treści, sterować ustawieniami obrazu, zapytać o pogodę, komunikując się z telewizorem w naturalny sposób za pomocą poleceń głosowych w języku polskim.Zobacz wszystkie LG AI TV

Słucha. Myśli. Odpowiada.

LG AI TV to nowatorska metoda wykorzystania sztucznej inteligencji do oglądania telewizji. Teraz możesz kontrolować telewizor, wyszukiwać interesujące treści, sterować ustawieniami obrazu, zapytać o pogodę, komunikując się z telewizorem w naturalny sposób za pomocą poleceń głosowych w języku polskim.Zobacz wszystkie LG SUPER UHD AI TV
  • Produkty zaprezentowane w materiałach to LG SIGNATURE OLED TV oraz LG OLED TV.
  • Funkcja ThinQ AI jest dostępna w następujących 10 językach i jej działanie może różnić się w zależności od kraju
    :angielski (USA/Australia/Kanada/Zjednoczone Królestwo), niemiecki, hiszpański (Meksyk/Hiszpania), francuski, włoski, polski, portugalski (Brazylia), turecki, rosyjski, koreański.
    Szczegółowe informacje na temat funkcji ThinQ AI znajdują się w instrukcji obsługi telewizora.
  • Wymaga pilota LG Magic Remote. Może być konieczny osobny zakup.
  • Funkcja rozpoznawania głosu może zostać zmieniona, usunięta lub zaprzestana bez wcześniejszego powiadomienia użytkownika ze strony LG Electronics lub dostawcy usług.
  • Produkty reprezentowane w treści przedstawiają telewizję LG SIGNATURE OLED i LG OLED.