Odkryj magię kina domowego 3D dzięki zestawom PIONEER

Pioneer BDP-430, VSX-520K, Supernova 8

2 899 zł
Zobacz więcej

Pioneer BDP-430, VSX-520K, Jamo S 426 HCS 3

2 899 zł
2 599 zł
Zobacz więcej

Pioneer BDP-430K, VSX-920K,
Jamo S 606 HCS 3

4 650 zł
Zobacz więcej

Zestawy kina domowego Pioneer z nowym odtwarzaczem Blu-ray BDP-430 kompatybilnym z 3D, zaawansowanymi funkcjami sieciowymi oraz znakomitymi osiągami audio. BDP-430 umożliwia odtwarzanie materiału z płyt 3D Blu-ray zapewniających niezwykłe wrażenia filmowe, jeśli wyświetlane są na kompatybilnym z materiałem 3D wyświetlaczu podłączonym przez HDMI. Interfejs HDMI w najnowszej odsłonie HDMI (ver. 1.4a z 3D) oferuje wysokiej jakości połączenie dla użytkowników poszukujących najlepszych standardów w zakresie dźwięku wysokiej rozdzielczości i formatów video 3D.

Odtwarzacz zapewnia możliwość prostego podłączenia do sieci lokalnej i Internetu, oferując dostęp do nowych materiałów i możliwości sieciowych. Oprócz gniazda Ethernet do przewodowego połączenia sieciowego, do BDP-430 można podłączyć specjalny moduł adaptujący Pioneer zapewniający be zprzewodowe połączenie z Internetem. BDP-430 to także doskonałe osiągi audio. Oferując możliwość odtwarzania szerokiego zakresu płyt audio i video, BDP-LX54 i BDP-430 oferuja najbardziej zaawansowane, przestrzenne wrażenia dźwiękowe.

Odtwarzacz wspiera najnowsze formaty zapisu dźwięku wysokiej rozdzielczości, jak np. Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio. Nowy odtwarzacz wyświetla filmy z niezwykłym bogactwem szczegółów dzięki możliwości odtwarzania płyt Blu-ray w rozdzielczości 1080p z płynnością obrazu kinowego przy 24 klatkach na sekundę (fps), oraz może podnosić rozdzielczość materiału z płyt DVD do jakości niemal HD.

Zobacz wszystkie kina domowe PIONEER

Systemy głośnikowe dla iPod/iPhone

System głośnikowy dla iPod / iPhone Pioneer XW-NAV1 to wygoda i wszechstronność. System rozrywki nie musi zajmować dużo miejsca. XW-NAV1 to oryginalne rozwiązanie typu wszystko-w-jednym oferujące możliwość korzystania z rozrywki audio i video niemal w każdym pomieszczeniu w domu. Można na nim odtwarzać materiał niemal w każdym formacie formacie - MP3, DivX, WMA oraz pliki JPEG z USB, CD i DVD.

Podłącz swój iPod/iPhone, przenośne odtwarzacze lub nośniki danych USB (obsługa wszystkich popularnych formatów zapisu). Oprócz najnowszych nośników i źródłowych urządzeń zewnętrznych, niniejszy system oferuje również możliwość odtwarzania materiału z tradycyjnych nośników CD lub DVD oraz korzystanie z radia. Jeśli jednak wolisz zarządzać zasobami w postaci plików MP3 możesz zgrać płytę CD na nośnik USB (MP3).

System wyposażono w dwa pełnozakresowe głośniki z pasywnymi radiatorami, które zapewniają odpowiednią jakość dźwięku. Właściwości wideo. Podłącz swój telewizor HD do interfejsu HDMI (kabel w zestawie) i ciesz się najwyższej jakości obrazem z płyt DVD, przekształconym do rozdzielczości 1080p (HD). Dekoder Dolby Digital z Virtual Surround zapewnia odpowiednią oprawę muzyczną w dźwięk przestrzenny. Ponadto możliwe jest oglądanie materiału video z iPod/iPhone przez wyjście composite video.

Pioneer XW-NAV1-K

899 zł
790 zł
Zobacz wiecęj

Pioneer XW-NAV1-KK

899 zł
790 zł
Zobacz wiecęj
Zobacz wszystkie wieże pioneer

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów