Wybierz kategorię

 
 
 

Radio i DVD

Radio wyposażone jest w bardzo czuły odbiornik FM AM z tego względu nie wymaga zmiany dotychczasowej anteny. Od strony czołowej na panelu umieszczono wejście USB oraz w przypadku radia do Skody Octavii dodatkowo wejście AUX. Radia posiadają również gniazdo na kartę pamięci SD/MMC, system RDS, pamięć 30 kanałów oraz funkcję automatycznego strojenia stacji. Poza oczywistym radiem sprzęt dedykowany umożliwia odtwarzanie plików zapisanych w formatach: CD, DVD, SVCD, VCD, MP3, MP4, WMA, DIVX. Fanom muzyki zapisanej jako MP3 sprzęt na pewno się spodoba, odtwarzacz wyświetla bowiem nazwy utworów.

Monitor

W modelach przeznaczonych do Volkswagena, Skody i Toyoty wielkość ekranu to aż 7 cali, monitor dla Forda jest tylko nieznacznie mniejszy – jego wielkość to 6,5 cala. Drobne różnice występują także jeśli chodzi rozdzielczość ekranu. Dla PY 9930, 9931 oraz 9932 wynosi ona 800 x 480, przy modelu PY 9933 jest nieco mniejsza i ma wartość 480 x 248. Monitory charakteryzują się bardzo dobrą jakością i wysoką czułością, dzięki czemu obsługa dotykowego ekranu jest prosta i przyjemna.
GPS

Dedykowane radio posiada otwarty moduł GPS oparty na systemie Windows CE. 5.0. Użytkownik może wybrać dowolna mapę nawigacyjną w zależności od upodobań czy zasobności kieszeni. Wystarczy nagrać ją na kartę SD oraz w ustawieniach radia wybrać ścieżkę dostępu i już można spokojnie ruszyć w drogę. Sprzęt dedykowany pozwala na jednoczesne słuchanie radia także podczas uruchomionej nawigacji. Dla Forda Mondeo, Toyoty Rav4 i Volkswagena Passata radia dedykowane posiadają ponadto wejście na kamerę cofania, system audio 4.1, wejście na zmieniarkę płyt CD, funkcję sterowania z kierownicy.

Zobacz produkty

Promocje i nowości

Demo Car

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów