Jak skorzystać z promocji?

Tylko do 30 września
Zobacz szczegóły

w Internecie

1

. Kup jeden z produktów z listy poniżej.

2

Zarejestruj zakup na swoim Koncie Moje Euro pod adresem: euro.com.pl/zapiszparagon

3

W ciągu 21 dni od dnia dostarczenia zamówienia lub jego rejestracji w Koncie Klienta, otrzymasz na adres e-mail podany w Koncie Klienta kod aktywacyjny na wybrane gry i dodatki


Rejestracja zakupu

Aby otrzymać kod, koniecznie zarejestruj swój zakup.


Kupujesz na euro.com.pl?

Twój zakup zostanie automatycznie zarejestrowany na Twoim koncie.


Kupujesz w sklepie stacjonarnym?

Poproś Doradcę Klienta o zapisanie zakupów w wersji elektronicznej na Koncie Moje Euro. Nie masz Konta? To nie problem – Doradca Ci je założy.

Jeśli robisz zakupy w sklepie i nie zarejestrowałeś ich z Doradcą – zapisz paragon na swoim Koncie euro.com.pl/zapiszparagonPromocja obowiązuje od 19.05.2020 od godziny 18:00 do 30.09.2020 od godziny 23:45 Regulamin promocji

Weź udział w przygodzie na galaktyczną skalę w produkcji STAR WARS Jedi: Fallen Order™, nowej, ujmowanej z perspektywy trzeciej osoby przygodowej grze akcji prosto ze studia Respawn Entertainment. Zdany na siebie Padawan musi do końca przejść ścieżkę szkolenia, rozwinąć dotychczas nieznane, potężne umiejętności władania Mocą i wreszcie opanować do perfekcji sztukę władania mieczem świetlnym, uprzedzając przy tym o krok działania Imperium.

Total War: THREE KINGDOMS to pierwsza część z obsypanej deszczem nagród serii gier strategicznych odtwarzających imponujących rozmiarów konflikt w starożytnych Chinach. Porywająca kampania turowa z takimi elementami jak rozbudowa imperium, sprawowanie rządów i toczenie bitew w czasie rzeczywistym sprawiają, że Total War: THREE KINGDOMS jest zupełnie nową odsłoną serii umiejscowioną w epoce bohaterów i legend.

Akcja pakietu Eight Princes toczy się o 100 lat później niż zdarzenia znane z Total War: THREE KINGDOMS i oferuje nowy wybór frakcji, którym przewodzą najprzedniejsi książęta z dynastii Jin. Eight Princes zapewnia zupełnie inną mechanikę kampanii, w której rozgrywka koncentruje się na fascynujących i wyjątkowych stylach gry.

W grze The Cycle bierzesz udział w śmiercionośnej rywalizacji: musisz wykonać jak najwięcej kontraktów i przy okazji przetrwać, nim wrogie i obce formy życia, inni gracze, a nawet sama planeta zdążą cię wykończyć! Zawieraj niełatwe sojusze z konkurentami lub ich wyeliminuj – przebiegłość to sposób na zwycięstwo!

Uzyskaj dostęp do The Vault, biblioteki gier, która wciąż rośnie. Możesz grać tyle, ile chcesz, tak długo, jak trwa abonament. Daj się wciągnąć takim tytułom jak Battlefield 1, The Sims 4, Plants vs. Zombies Garden Warfare 2, Batman™: Arkham Origins, Mad Max itd.!

W PRZYPADKU ORIGIN ACCESS MAJĄ ZASTOSOWANIE OKREŚLONE WARUNKI I OGRANICZENIA; NIEKTÓRE TYTUŁY MOGĄ BYĆ NIEDOSTĘPNE W OFERCIE. ODWIEDŹ STRONĘ origin.com/store/origin-access/terms W CELU UZYSKANIA SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI.

ZACZNIJ TERAZ

Kup objęte promocją urządzenie z procesorem Intel® Core™ i7 lub nowszym.
  1. Przejdź do witryny internetowej softwareoffer.intel.com
  2. Zaloguj się lub załóż konto Intel® Digital Hub.
  3. Gdy Twoje konto zostanie zweryfikowane, zaloguj się i wprowadź swój klucz główny do 31 październik 2020 r., aby odebrać swoje oprogramowanie.
  4. Wyraź zgodę na warunki promocji i wypełnij krótką ankietę.
  5. Wybierz i pobierz dostępne oprogramowanie.
(41)
  • Typ i model procesora: Intel Core i5-9600K
  • Liczba rdzeni: 6
  • Częstotliwość taktowania: 3,7 - 4,6 GHz