Zobacz Produkt

Huawei Display 23,8"

monitor LED

699 zł

RATY: 23,30 x 30 rat 0%

Ekran FullView z funkcją ochrony wzroku

Najnowszy monitor HUAWEI ma 23,8 cala i wyświetlacz FullView1 FullHD IPS. Ekran wyświetla żywe, nasycone kolory dzięki współczynnikowi kontrastu2 1000:1 i pokryciu 72% przestrzeni barw NTSC3. Ponadto wyświetlacz posiada certyfikat TÜV Rheinland4 w zakresie redukcji szkodliwego niebieskiego światła5 i eliminacji migotania.

Wizualny spektakl

Zachwyć się ostrym, szczegółowym obrazem zajmującym aż 90% powierzchni ekranu6. Ultracienkie ramki mierzą zaledwie 5,7 mm7, a kąty widzenia 178 stopni pozwolą cieszyć się rozrywką w szerokim gronie.

Minimalistyczny design

23,8” monitor HUAWEI prezentuje się świetnie z każdej strony. Wyjątkowo smukła obudowa sprawia, że nie zajmuje on dużo miejsca na biurku, co jest przydatne zwłaszcza wtedy, gdy musimy zorganizować swoje biuro w przestrzeni domowej.

Błyskawiczny dostęp

Uchwyt wyświetlacza harmonijnie łączy się ze stabilną podstawą, a symetryczna, opływowa konstrukcja zdaje się unosić w powietrzu. Standard montażu VESA sprawia, że z łatwością zamontujemy monitor w dogodnym miejscu. To od Ciebie zależy, czy postawisz go na biurku, czy powiesisz na ścianie.