Szukasz sposobu na powracający ból kręgosłupa czy drętwiejące nogi w trakcie pracy? Chcesz zwiększyć przestrzeń na biurku i wygodnie pracować w pozycji stojącej lub siedzącej? Potrzebujesz poprawić swoją koncentrację w trakcie długiego pisania?

Zadbaj o zdrowie, zaopatrując się w niezbędne elementy ergonomicznego miejsca pracy, w tym m.in. regulowane podnóżki, podpórki pleców, podstawy pod laptopy bądź kompletne stanowiska z ramionami na kilka monitorów. Wykorzystując je, unikniesz szybkiego zmęczenia, obniżysz poziom stresu i szybko zwiększysz swoją produktywność!

PRAWIDŁOWA POSTAWA

Pracuj przez wiele godzin bez bólu karku czy szyi, ustawiając klawiaturę komputera lub laptopa pod odpowiednim kątem, a monitor nieco poniżej linii wzroku.

LEPSZE KRĄŻENIE

Oprzyj stopy na podnóżku, aby skutecznie przeciwdziałać rozwojowi żylaków i ograniczyć puchnięcie lub marznięcie nóg.

MNIEJSZY STRES

Wykorzystaj funkcje relaksacyjne urządzeń, by zredukować napięcie mięśniowe i odprężyć się bez odrywania od stanowiska pracy.

PEŁNA KONCENTRACJA

Skup się na najważniejszych zadaniach, porządkując biurko przy pomocy praktycznych podwyższeń, lub zyskaj dobrą widoczność ekranu smartfona czy tabletu ustawionego na ergonomicznym stanowisku pracy.

MAKSYMALNY KOMFORT

Zyskaj stabilne i wygodne podparcie, które jest dostosowane do indywidualnej krzywizny kręgosłupa, z pomocą podpórek z funkcją pamięci i akcesoriów z siatki zwiększającej wentylację.

PRACA W PODRÓŻY

Pisz szybko i bezproblemowo również w pociągu, samochodzie, samolocie czy hotelu, tworząc mobilne miejsce pracy dzięki składanym podstawkom na laptopa.

MNIEJ NUDY

Zmieniaj pozycję w trakcie pracy w zależności od potrzeb i nastroju, wykorzystując stanowiska pracy z wielostopniową regulacją wysokości i designerskim blatem.

Relaks dla stóp w trakcie pracy – podnóżki z masażerem

Podnieś podeszwy stóp i oprzyj je wygodnie na antypoślizgowej powierzchni, by błyskawicznie zmniejszyć ucisk siedziska pod kolanami, zredukować obciążenie kręgosłupa i usprawnić krążenie. Podnóżki to idealne rozwiązanie w biurach, gdzie regulacja wysokości fotela lub krzesła nie jest możliwa. Powinny korzystać z nich również osoby o niskim wzroście, które nie mogą stabilnie oprzeć nóg na podłodze. Pamiętaj, że prawidłowa pozycja nóg w trakcie pracy to lepsze samopoczucie i koniec problemów z żylakami, marznącymi stopami lub opuchlizną stóp. Nowoczesny design podnóżków Fellows pozwala w łatwy sposób dopasować je do wystroju nowoczesnego biura czy używać wraz z innymi elementami ergonomicznego miejsca pracy. Modele wyposażone w specjalną powierzchnię antypoślizgową ograniczają przemieszczanie się stóp podczas siedzenia przy biurku, a podnóżki energetyzujące z gumowymi wypustkami masującymi przyniosą szybką ulgę zmęczonym nogom.

Fellowes Ultimate (8067001)

Podnóżek

159,99 zł

  • Typ: Podnóżek
Szczegóły

Fellowes Foot Rocker (8023901)

Podnóżek

95,99 zł

(1)
  • Typ: Podnóżek
Szczegóły
Lepsza pozycja nóg i stóp poprawia krążenie, zmniejsza ucisk i redukuje stres.
Regulacja wysokości i nachylenia umożliwia dostosowanie podnóżka do wzrostu.
Powierzchnia antypoślizgowa zabezpiecza przed przesuwaniem elementu i stóp.
Wypustki masujące pozwalają zrelaksować się przy biurku.

Ulga dla kręgosłupa i szyi – podpórki pod plecy

Zaopatrz się w ergonomiczne oparcie z systemem szybkiego montażu, by w łatwy sposób zadbać o prawidłową krzywiznę pleców. Przeciążenie odcinka lędźwiowego kręgosłupa skutkuje bólem i szybkim zmęczeniem, dlatego jeśli fotel lub inne siedzisko nie mają regulacji oparcia, warto zaopatrzyć się w specjalną podpórkę. Miękkie poduszki podpórek Fellows mają funkcję pamięci – tym samym ich wypełnienie dostosowuje się do kształtu pleców, zapewniając maksymalną wygodę siedzenia. Zaawansowana powłoka antybakteryjna MICROBAN® chroni sprzęt przed przedwczesnym zużyciem, odbarwieniami i nieprzyjemnym zapachem, a potrójne mocowanie pozwala na łatwy montaż podpórki na wybranej wysokości oparcia. Dodatkowej wygody dostarczają modele wykonane z wytrzymałej siatki, która dokładnie przylega do pleców, zapewniając ich prawidłowy kształt i zwiększoną wentylację.

Fellowes 8041801

Podpórka na krzesło

159,99 zł

(6)
  • Typ: Podpórka na krzesło
Szczegóły

Fellowes 9191301

Podpórka na krzesło

159,99 zł

(9)
  • Typ: Podpórka na krzesło
Szczegóły
Uniwersalny system montażu pozwala stosować podpórki z różnymi modelami foteli.
Kształt zgodny z anatomią ciała skutecznie redukuje napięcie pleców.
Solidna siatka poprawia wentylację, umożliwiając wygodną pracę przez wiele godzin.

Wygodne pisanie również w podróży – podstawki pod laptopa

Podnieś ekran laptopa i w łatwy sposób ustaw klawiaturę pod optymalnym kątem, wykorzystując antypoślizgowe podstawki. Akcesoria te powstały z myślą o pracy w podróży lub w domu, gdzie zorganizowanie ergonomicznego miejsca pracy z regulowanym fotelem i profesjonalnym blatem nie jest możliwe. Podkładki pod komputer oferują stabilne podparcie dla sprzętu o masie nawet 6 kg, umożliwiając optymalne ustawienie laptopa o przekątnej ekranu do 17 cali.

Podstawka pod laptopa to idealne rozwiązanie, jeśli zmagasz się z bólami karku i szyi bądź zawrotami głowy wywołanymi nieprawidłową postawą w trakcie pracy. Dodatkową zaletą akcesoriów jest zwiększony przepływ powietrza na spodzie laptopa, dzięki czemu urządzenie nie nagrzewa się tak intensywnie, jak również pracuje cicho i wydajnie. Składana konstrukcja i dodatkowa kieszeń na akcesoria (np. telefon czy pendrive) przydają się w podróży, a wbudowane porty USB pozwalają w łatwy sposób zwiększyć przestrzeń na biurku i podłączyć dodatkowe urządzenia, takie jak drukarka, skaner i dysk zewnętrzny.

Fellowes I-Spire 8212001

Podstawka pod laptop / tablet

89,99 zł

(12)
  • Typ: Podstawka pod laptop / tablet
Szczegóły

Fellowes 8020201

Podstawka pod laptop / tablet

120 zł

  • Typ: Podstawka pod laptop / tablet
Szczegóły
Uniwersalne zastosowanie – podstawki pasują do wielu modeli laptopów.
Lepsza widoczność ekranu zwiększa wygodę pisania w podróży.
Prawidłowa wysokość ekranu zapobiega zawrotom głowy, bólom karku i szyi.
Dobra wentylacja laptopa pozwala pracować w ciszy.
Powierzchnia antypoślizgowa utrudnia przemieszczenie się laptopa w podróży.
Dodatkowe porty USB umożliwiają łatwe podłączenie drukarki, skanera i innych urządzeń.

Profesjonalne miejsce pracy – stanowiska z regulacją wysokości

Dostosuj przestrzeń roboczą do swoich potrzeb w szybki i wygodny sposób. Zainstaluj dodatkowe monitory i pracuj, siedząc lub stojąc – kompletna strefa ergonomiczna z designerskim blatem, miejscem na mysz, klawiaturę, notatnik i praktycznymi uchwytami pozwala na natychmiastową zmianę pozycji pracy. Możesz wybierać wśród aż 22 ustawień wysokości. Sprawdzony system przeciwwagi sprawia, że przesuwanie stanowiska wraz z zawartością nie wymaga użycia siły, a przemyślany konstrukcja z miejscem na przewody zapewnia niezbędny porządek. Posiadasz już stanowisko do pracy w różnych pozycjach? Uzupełnij je o wytrzymałe uchwyty na monitory, by swobodnie sterować wysokością lub nachyleniem ekranów i tworzyć rozbudowane miejsca pracy z kilkoma wyświetlaczami.

Duża przestrzeń robocza mieści komputer, niezbędne urządzenia i dokumenty.
System regulacji umożliwia błyskawiczną zmianę wysokości blatu i pracę w pozycji siedzącej lub stojącej.
Stylowe wzornictwo sprawia, że blat z łatwością wpisze się w wystrój nowoczesnego biura.
Ramiona w standardzie VESA pozwalają na łatwy montaż wielu modeli monitorów.
System montażu przewodów przyda się do uporządkowania miejsca pracy.
Nie musisz martwić się składaniem – stanowisko jest od razu gotowe do użytku.