Electrolux
Electrolux
Rozsuwalna półka z tacką
E6RHES31
Zabierz składniki na blat za jednym razem

Wysuwana półka z wyjmowaną tacą zapewnia łatwy dostęp do wszystkiego w lodówce. Wystarczy wyciągnąć półkę i wybrać składniki, a następnie wyjąć tacę i wziąć ją ze sobą do stołu. Wygoda gotowania, perfekcyjne podawanie.


Odpowiednia do chłodziarek do zabudowy.
Szerokość - 457 mm
Wysokość - 85 mm
Prowadnice teleskopowe Electrolux
TR1LFSTV
Prowadnice teleskopowe do piekarników parowych, 1 poziom. Prowadnice teleskopowe umożliwiają wygodne wysuwanie blachy. Blokada bezpieczeństwa zapobiega ich przechyleniu się do przodu lub zsunięciu. Można je także łatwo przypiąć do istniejących prowadnic.

Szerokość: 383 mm
Wysokość: 42 mm

Półka obrotowa
do lodówki
SpinView
E6RHSW31
Półka obraca się o 360 stopni w obie strony. Wszystkie składniki zawsze pod ręką. SpinView firmy Electrolux sprawia, że wszystko jest pod ręką. Innowacyjną półkę do lodówek do zabudowy można obracać o 360 stopni, aby wygodnie przesunąć wszystko z tyłu do przodu. Nie trzeba już więc niczego przekładać ani szukać na półkach. Oznacza to bezproblemowy dostęp do wszystkich przechowywanych składników.

Szerokość - 423 mm
Wysokość - 52 mm
Łącznik do
pralek
Electrolux
E4YHMKP2
Ustaw urządzenia jedno na drugim.

Umożliwia bezpieczne zainstalowanie suszarki na pralce. Jest wyposażony w wysuwaną półkę, która ułatwia wkładanie i wyjmowanie prania z suszarki, a także zapewnia dodatkowe miejsce na składanie wysuszonych rzeczy.

Przeznaczony do ładowanych od przodu pralek i suszarek o szerokości 60 cm i głębokości od 54 do 60 cm.

Electrolux