Logo Bosch

Odbierz 250 zł na
Karcie Podarunkowej Euro,
przy zakupie zestawu piekarnika
z programami automatycznymi
i płyty do zabudowy z funkcją
PowerBoost Bosch.

Odbierz 250 zł na Karcie Podarunkowej Euro,
przy zakupie zestawu piekarnika z programami automatycznymi i płyty do zabudowy z funkcją PowerBoost Bosch.

Promocja trwa od 01.06.2020r. do 30.06.2020r.
Szczegóły w regulaminie.Regulamin Zobacz modele objęte promocją

Wyświetlacz TFT

Wielokolorowy wyświetlacz TFT znacznie poprawia jakość obsługi, która staje się szybsza i bardziej intuicyjna. Kolorowy ekran z doskonałym kontrastem i dużą rozdzielczością pozwala na odczytanie danych z każdej pozycji, nawet pod dużym kątem. Podręczne wskazówki dodatkowo pomagają użytkownikom w wyborze odpowiedniego programu pieczenia.

AutoPilot

Dzięki automatycznym programom AutoPilot bez wysiłku uzyskasz najlepsze rezultaty. Wystarczy włożyć danie do piekarnika, wprowadzić jego wagę i wybrać jeden spośród kilkudziesięciu trybów działania. 100% doskonałości - czy jest to pieczeń, mięso czy ryba.

MovieMode

Funkcja MoveMode, uruchamiana jednym dotknięciem, obejmuje szybkie zagotowanie potrawy i utrzymanie jej w cieple bez zmiany ustawień na panelu sterowania. Etapy działania funkcji są następujące: najpierw na polu frontowym aktywowany jest najwyższy, dziewiąty poziom grzania. Po zagotowaniu, przesuwając naczynie na pole powyżej, powodujemy automatyczne przełączenie tej strefy na pierwszy poziom grzania.

PowerBoost

Teraz 2 litry wody możesz zagotować niemal trzy razy szybciej niż na konwencjonalnej płycie ceramicznej. Funkcja PowerBoost zwiększa moc wybranego pola grzewczego aż do 50% i zdecydowanie skraca czas gotowania.