SUSZny wybór nagłówek

Jak otrzymać nagrodę?

  1. Dokonaj zakupu suszarki marki Amica spośród modeli* biorących udział w promocji.
  2. Zarejestruj zakup na stronie internetowej. Więcej informacji na moja.amica.pl/susznywybor
  3. Na adres podany podczas rejestracji otrzymasz w prezencie kartę przedpłaconą Sodexo o wartości 300 zł.
Zakup suszarki amica

Zakup suszarki Amica

Wybierz suszarkę
Rejestracja produktu

Rejestracja produktu

Zarejestruj zakup
Prezent na karcie sodexo

Prezent na karcie Sodexo

*Lista modeli objętych promocją dostępna jest w regulaminie promocji oraz na stronie internetowej moja.amica.pl/susznywybor.

Promocja „SUSZny wybór!” dotyczy wybranych modeli produktów Amica i trwa od 15.09.2021 r. do wyczerpania puli nagród, których łączna wartość wynosi 330 000 zł, jednak nie dłużej niż do 30.11.2021 r. Szczegóły oferty w regulaminie.

Nowe suszarki Amica z generatorem pary SteamTouch

Obejrzyj film

Nowe suszarki Amica z generatorem pary SteamTouch

Wybrane funkcje suszarek

Ikona UV Hygiene Technology UV Hygiene Technology

UV Hygiene Technology

Rzeczy, które wyciągasz z suszarki, mogą być nie tylko suche i miękkie, ale także pozbawione wirusów i bakterii. Jak to możliwie? Innowacyjna funkcja UV Hygiene Technology pozwala na niezwykle skuteczną eliminację groźnych patogenów światłem ultrafioletowym podczas suszenia. Możesz mieć pewność, że Twoje rzeczy będą idealnie suche, miękkie, pachnące i co najważniejsze, bezpieczne do noszenia.

Ikona SteamTouch SteamTouch

SteamTouch

Nie tylko suche, ale zdezynfekowane i pozbawione zagnieceń! Takie będzie Twoje pranie po suszeniu z funkcją SteamTouch! Cząsteczki pary wnikają we włókna tkanin, rozluźniają je, prostują i czyszczą. Zabijają też drobnoustroje, dlatego ubrania są zdezynfekowane i zawsze świeżo pachną. A Ty praktycznie nie musisz już ich prasować!

Ikona Silnik LogicDrive 3.0 Silnik LogicDrive 3.0

Silnik LogicDrive 3.0

Nowa generacja bezszczotkowego silnika LogicDrive 3.0 to oszczędność podczas każdego suszenia dzięki klasie energetycznej A+++ oraz rozwiązania technologiczne, które pozwolą znacznie wydłużyć żywotność sprzętu. Mniejsze koszty i większy komfort!

Ikona Klasa energetyczna: A+++ Klasa energetyczna: A+++

Klasa energetyczna: A+++

Chcesz, by rachunki za prąd były niższe? Wybierz suszarkę o wysokiej klasie energetycznej i miej wpływ na to, ile energii zużywają Twoje sprzęty. W porównaniu z urządzeniami klasy A++, suszarki w klasie A+++ to średnio aż 133 cykle suszenia rocznie więcej.